Розгнівані ланівчани перекрили дорогу на Тернопіль, протестують проти незаконного звільнення директора школи (ОНОВЛЮЄТЬСЯ, ВІДЕО)

Розгнівані ланівчани перекрили дорогу на Тернопіль, протестують проти незаконного звільнення директора школи (ОНОВЛЮЄТЬСЯ, ВІДЕО)

На Тернопільщині протестують жителі Ланівців. Через незаконне звільнення директора люди перекрили дорогу на Тернопіль та дорогу через Ланівці. Значна частина дітей не прийшла сьогодні на заняття. Про це стало відомо сайту 0352.ua з надійних джерел.

Користувачі у соцмережах виставляють свої гнівні дописи, усі відгукуються про директора Лановецької ЗОШ №1 Онищука Олега Володимировича як про надзвичайну людину, тихого, спокійного та щирого чоловіка, чуйного та відповідального педагога. 

"Для колективу Борсуківської ЗОШ І-ІІІ ступенів звістка про звільнення Онищука О.В., директора Лановецької ЗОШ №1, стала несподіваною, а підстави – приголомшили. Протягом 12 років Олег Володимирович очолював наш колектив. Знаємо його як відповідального, порядного, толерантного і компетентного керівника, кваліфікованого фахівця. Він користувався заслуженим авторитетом серед колег, учнів, їх батьків та громадськості села. За час роботи на займаній посаді зарекомендував себе ініціативним, вдумливим керівником, створив творчий, продуктивний мікроклімат, сформував команду однодумців. Ми засвідчуємо свою підтримку, в першу чергу, Олегу Володимировичу та вчительському, учнівському, батьківському колективам першої міської школи у їхніх справедливих вимогах", - пише Тетяна Басюк.

"Шановний Романе Володимировичу !
Звертаюся до Вас , як керівника Лановецького ОТГ, у зв’язку з тими подіями, які нині стрімко розвиваються навколо першої міської школи. На Ваших очах сьогодні ганьбиться чесне ім’я порядної людини, добросовісного керівника, відмінного фахівця своєї справи. Ви ж всупереч логіці подій, нехтуючи думкою шкільного колективу, не беручи до уваги позицію батьків, прикриваючи безчинства своїх підлеглих, твердо відстоюєте щось своє…
Не хочу торкатися усіх надуманих звинувачень щодо Онищука О. В., бо усі вони разом узяті не варті і ломаного гроша. Запитаю Вас про інше: Що є вирішальним у Ваших діях і висновках – сила влади чи сила правди ? Якою владою Ви вершите нині своє кривосуддя караючи безневинного ? Тією владою якою надали Вам ми – Ваші виборці, чи іншою силою, силою правди , яка приходить згори?

Так, для молодості характерно допускатись помилок та впадати в амбітність, а для зрілості – характерно їх визнавати та виправляти. То ж цілком у Вашій волі зробити єдино правильний вибір, прийняти те Соломонове рішення, на яке чекають від Вас виборці. І це не є ознакою зовнішньої слабкості, а проявом глибокої внутрішньої сили.

Даруйте, що нагадую, але успішне функціонування навчального закладу можливе лише за умов партнерства усіх учасників навчального процесу: учнів, батьків, вчителів, влади. То ж і процес призначення та звільнення керівника навчального закладу не може бути суто чиновницькою справою, а за даних сумнівних обставин і подвійно.

Кажуть, що після ночі приходить день, а після зими – весна. То ж є всі сподівання, що після сплеску емоцій та з’ясування власної правоти знову надійде погожа днина розважливості і розсудливості, а остаточно зроблений Вами вибір у цій справі не розчарує нас і виявиться світлим.

З повагою житель Лановець , Цибак Василь".

Василь Цибак: "Хто по-справжньому сьогодні заслуговує похвали - наш директор, який навіть під загрозою звільнення не пристав на пропозицію поміняти законослухняність на слухняність. А сьогодні його змушують пристати на пропозицію добровільно відмовитися від претензій на директорство або взагалі залишитися без роботи. Тобто для відділу освіти існує дієвий один підхід: ти професіонал і цим мені не подобаєшся".

Галка Гривас: "Згідна та підтримую автора допису 200%. Не мала змоги працювати у колективі Онищука О. В., проте чула як про нього відгукувалися колеги по роботі, а саме з хорошої сторони, як кваліфікованого педагога, керівника... Тому ПРАВДА та людська підтримка на Вашій стороні О. В.Онищук, а це не маловажно...".

Olesya Kucheryava: "Підтримую на всі сто відсотків.Довелося і мені в свій час працювати під керівництвом О.В. Онищука в Борсуківській школі, і сказати щось погане про нього просто неможливо!Тому що це Людина з великої літери, мудрий керівник, професіонал своєї справи, добра і порядна людина.Але, напевно, в наш час, якщо людина володіє такими якостями це спонукає інших людей ось так, просто звільнивши її, вирішити проблему. Але зрозумійте "з вовками жити по вовчому вити", не всі так можуть...".

Нагадаємо, вчора на захист директора школи днями вийшли близько сотні людей, щоб висловитися проти звільнення директора їхньої першої школи Олега Онищука.

На відео від 5.02 UA: Тернопіль показує, що тоді відбувалось на центральній площі Лановець.

Розгнівані ланівчани перекрили дорогу на Тернопіль, протестують проти незаконного звільнення директора школи (ОНОВЛЮЄТЬСЯ, ВІДЕО), фото-1
тернопіль ланівці протест директор школа конфлікт
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі