• Головна
  • «Відкриття почесного консульства Угорщини у Тернополі – це західний прорив тернопільської дипломатії», – Степан Барна (фото, відео)
20:05, 6 лютого 2019 р.

«Відкриття почесного консульства Угорщини у Тернополі – це західний прорив тернопільської дипломатії», – Степан Барна (фото, відео)

Завдяки зусиллям дипломатичної служби України впродовж останніх років зміцнились позиції нашої держави на світовій арені, успішно триває процес інтеграції в європейську спільноту.

Відкриття Почесного консульства Угорщини в м. Тернопіль сприятиме  поглибленню співпраці між країнами в економічній, науковій та культурній сферах. На цьому наголосив голова ТОДА Степан Барна під час відкриття Почесного консульства Угорщини у Тернополі, участь у якому взяли також представники міністерства закордонних справ та Надзвичайний і Повноважний Посол Угорщини в Україні Іштван Ійдярто.   

 «Крок, який ми робимо тут, у Тернополі, інформаційно розірве всі шаблони про українсько-угорські відносини. А також нарешті поставить крапку в інформаційному пануванні з боку Російської Федерації. Водночас, цим кроком ми доведемо, що угорсько-українські відносини можемо будувати на якісно іншому рівні. Бо для власного розвитку маємо широкі можливості», – зазначив Степан Барна.

 «Відкриття почесного консульства Угорщини у Тернополі – це західний прорив тернопільської дипломатії. Бо східний напрямок ми уже розвинули завдяки відкриттю почесного консульства Вірменії в Тернополі», – констатував Степан Барна.

Про те, що завдяки орієнтації України на Європу, для Угорщини також розширились виміри розбудови відносин, зазначив й пан Посол. «Дуже важливо, щоб такі центри західного регіону як Тернопіль стали частиною цієї розбудови. Важливим інструментом цього процесу є почесне Консульство, відкриття якого відбулося у Тернополі», – зауважив пан Іштван Ійдярто.  

 «Ми відкриті для того, щоб угорці зверталися до нас, – продовжила почесний консул Угорщини в Тернополі Тетяна Чубак. – Ми хочемо зробити таку громадську організацію угорців для того, щоб створювати різні заходи, які будуть об’єднувати угорців на Тернопільщині, а також налагоджувати зв’язки з Угорщиною».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#консульство #Угорщина #Степан Барна #Тетяна Чубак

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"Потужний холод пре в Україну з лютою силою, сніг та гроза хлинуть потоками води на авто": зима повертається в регіони
Терміново ТЦК піде по людей за новими вимогами, навіть з цими хворобами доведеться служити: мобілізація, повістки, ВЛК
Мобілізація стала жорсткішою: в Україні масово чистять заброньованих, повістки вручають у ресторанах, маршрутках і магазинах
Остаточний тариф на електроенергію з 1 червня назвали, така ціна буде наступні 5 місяців: кому доведеться платити більше
Оголошення
live comments feed...