Мережу вразила історія 91-річного патріота України, який допомагає бійцям АТО (ФОТО)

"Я сьогодні посміхався і плакав… Посміхався і плакав, дивлячись в очі Людини, що має неймовірну, приголомшливу життєву історію. Ця Людина виявилася сильнішою за будь-які життєві складнощі та перешкоди, за будь-які незгоди, за розстріли та нелюдські тортури..."

Про це пише на своїй сторінці в мережі Фейсбук Андрій Крамаренко:

"Його звати Бойко Вадим Якович. Вперше почув про нього у фейсбуці, почув, і не повірив відразу….. Він 6 разів тікав з концтаборів, шостий – з Освенціма.

Про нього знято два фільми, один з яких зняли Канадці. Ліцензію на показ фільму купили 80 країн світу, 80!!! І СЕРЕД НИХ НЕМАЄ УКРАЇНИ!!!! Задумайтесь люди…..

У свої 91 він допомагає бійцям АТО, декілька разів був на передовій і неодноразово був у військових шпиталях. Гроші на допомогу воїнам збирає сам, продаючи свою домашню бібліотеку. Також у нього можна придбати авторські книги, де він описує своє життя.

Зустріли ми Вадима Бойка на розі вулиць Рейтарської та Стрілецької в Києві. Він підмітав хідничка біля своїх книжок. За книги просить стільки, скільки ви можете дати. Всі гроші з книг ідуть на АТО.

А тепер вдумайтесь, ця Людина в 91 рік власноруч, без окулярів та взагалі без будь-якої допомоги, підписала мені книгу. Людоньки, я не певен чи доживу взагалі до такого віку… Це просто неймовірно.

Спілкуючись з ним, я через сльози запитав: "Яка думка вела вас через все те пекло до волі і свободи?" Перепитавши, він посміхнувся до мене і відповів: ” Я боровся заради Українців, заради народу, я виживав щоб розказати людям правду".

Зустріти Вадима Яковича Бойка ви можете кожного дня на розі Рейтарської та Стрілецької вулиць. Коли будете в Києві, обов'язково поспілкуйтеся з цим чоловіком. Якщо ви – Українець, небайдужий до історії своєї батьківщини, до її Героїв, назбирайте 200-400 гривень, і купіть у цієї Людини її авторську книжку. Я вважаю, що менше вони не можуть коштувати. Або купіть будь-яку іншу книгу, ви не пожалкуєте. Українці, цінуйте, поки є що цінувати. ЗНАЙТЕ НАШИХ!".

Мережу вразила історія 91-річного патріота України, який допомагає бійцям АТО (ФОТО), фото-1 Мережу вразила історія 91-річного патріота України, який допомагає бійцям АТО (ФОТО), фото-2 Мережу вразила історія 91-річного патріота України, який допомагає бійцям АТО (ФОТО), фото-3 Мережу вразила історія 91-річного патріота України, який допомагає бійцям АТО (ФОТО), фото-4 Мережу вразила історія 91-річного патріота України, який допомагає бійцям АТО (ФОТО), фото-5
Патріот України 90 років АТО
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі