"Місто потопало в зелені": в соцмережах ностальгують за Тернополем 50-60-х років (Фото)

Радянський Тернопіль викликає ностальгію в чималої кількості жителів міста.

Олег Фостяк розмістив у Facebook-спільноті Тернопільські плітки фото Тернополя в 50-х роках. На світлині ще немає гідропарку та мікрорайону "Дружба".

"Тернопіль у 50-х. Виявляється, архітектура міста мала можливість бути іншою", - йдеться в дописі.

В коментарях жителі міста почали пригадувати, яким воно було раніше. Дехто дивувався ряду дерев на теперішній вулиці Руській.

"скільки дерев...", - зауважує Liudmyla Shа.

"Я памятаю вул. Леніна такою. Тернопіль потопав в зелені. Чи то ми були малі, чи то вже такі старі, що нам все щось не так", - пише Ярослава Рябова.

"Я дуже добре пам'ятаю Тернопіль 60-х років! Було дуже багато зелені!", - додає Oleg Zelinger.

Дехто не приховує свого скептичного ставлення до сучасного вигляду міста.

"Звичайно, могла бути іншою. Тернопіль був майже весь зруйнований під час ІІ світової війни", - пише Славко Сильнорукий.

"Імхо, ліпше місто було взяти в блокаду і не руйнувати (до 15 квітня би здалися), а оці неокласицистичні райони розбудовувати на "Дружбі" і за колією до Старого парку", - додає Михайло Геник.

"Все це в минулому. Скоро китайські квартали будуть зеленішими від тИрнополя", - іронузує Ростислав Саюк.

"Добре, що "совіти" встигли насадити парків, бо наші "господарники" зробили б двійко ущільнених мікрорайонів", - додає Nazarii Budz.

"Місто потопало в зелені": в соцмережах ностальгують за Тернополем 50-60-х років (Фото), фото-1 "Місто потопало в зелені": в соцмережах ностальгують за Тернополем 50-60-х років (Фото), фото-2 "Місто потопало в зелені": в соцмережах ностальгують за Тернополем 50-60-х років (Фото), фото-3
ретро спогади фото
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі