"В тріщину може пролізти нога": стан тротуару в Тернополі на Збаразькій жахає (Фото)

На вулиці Збаразькій тротуар покрився тріщинами, в які може пролізти нога. Поряд - будівництво.

Тернополяни скаржаться, що тротуар, який ремонтували минулого року, осів майже на 10 сантиметрів, пише 20 хвилин.

- Надсилаю фото тротуару на вул. Збаразька. Поряд є новобуди. І тут навіть не підмив. А перші результати вбивання, - повідомив тернополянин пан Роман. - Тротуар ще недавно був на см 8-10 вище полотна. Весною такими темпами попливе вниз. Рух там інтенсивний. Таки посиплеться і смуга. Не тільки тротуар. 

У Тернопільській міській раді кажуть, що будівельники зобов'язались ліквідувати проблему.

- Відділ технічного нагляду Тернопільської міської ради інформований про цю ситуацію, коментує керівник прес-служби міськради Мар'яна Зварич. - У свою чергу, на підставі повноважень представники відділу звернулися до ТОВ «Тернопільбуд», який виконував роботи з облаштування тротуару. Відповідно до взятих на себе повноважень саме ТОВ «Тернопільбуд» несе відповідальність за якість облаштування тротуару і представники компанії зобов’язалися у найближчі дні ліквідувати недолік.

"В тріщину може пролізти нога": стан тротуару в Тернополі на Збаразькій жахає (Фото), фото-1 "В тріщину може пролізти нога": стан тротуару в Тернополі на Збаразькій жахає (Фото), фото-2 "В тріщину може пролізти нога": стан тротуару в Тернополі на Збаразькій жахає (Фото), фото-3 "В тріщину може пролізти нога": стан тротуару в Тернополі на Збаразькій жахає (Фото), фото-4
дорога тротуар будівництво проблема
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі