Тернополянин проти підвищення вартості проїзду в громадському транспорті: що вирішив суд

Позов тернополянина Ростислава Небельського, який хоче, щоб суд визнав рішення виконкому про підняття тарифів на проїзд незаконним, продовжили розглядати 12 лютого.   

Нагадаємо, тернополянин Ростислав Небельський - юрист. Подав до суду на виконком ТМР 1 листопада 2018-ого року.  Чоловік хоче повернути ті тарифи, які діяли в місті до 30 жовтня 2018-ого року, тобто, готівкою 5 грн у маршрутках та 4 грн у тролейбусах, пише 20 хвилин.

Засідання, яке відбувалося 31 січня, відтермінували, оскільки представник виконкому має донести необхідні для розгляду справи документи. Продовжили розгляд справи 12 лютого. 

На судові засідання приходить лиш представник виконкому - начальник відділу претензійно-позовної роботи та представництва інтересів в судових інстанціях Віталій Гірняк. Третя сторона - управління транспорту, комунікацій та зв'язку від участі у судовому процесі відмовилася. 

Після судових дебатів суддя пішла у нарадчу кімнату. Суд вирішив відмовити у задовільнені позову Ростислава Небельського в повному обсязі.

Чоловік подаватиме апеляцію. 

суд транспорт тарифи проїзд
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі