Юлія Тимошенко на Тернопільщині говорила про мир, духовність та перемогу

12 лютого лідер партії  ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко перебувала з робочим візитом на Тернопільщині.

Зважаючи на релігійне свято - Трьох святих, вона привітала всіх іменинників краю з Днем ангела.

Юлія Володимирівна провела зустріч з представниками ЗМІ, де обговорили  сьогоднішній стан речей у країні. Лідер партії відповіла на запитання журналістів про ціну на газ, зміни до Конституції та перспективи виборчої системи в Україні. Тимошенко окреслилаконкретні справи , які допоможуть  Україні вийти з економічної кризи.

Також на зустрічі із представниками ЗМІ Юлія Тимошенко озвучила  головні пріоритети свого Нового курсу – це мир та безпека, а також добробут українців, та розвиток освіти та науки.

Юлія Тимошенко подякувала журналістам за правдивість та неупередженість і закликала представників тернопільських ЗМІ й надалі залишатися справжніми «острівцями свободи слова» в державі. 

Опісля, Юлія Тимошенко зустрілася із громадськістю Козівського, Збаразького та Монастириського районів.

Питання забезпечення переможного миру на умовах України, за словами Юлії Тимошенко, буде пріоритетним завданням нової влади.

Загалом же команда «Батьківщини», що єдина має план докорінних перетворень у всіх без винятку сферах життя – Новий курс України – планує розпочати його втілення вже наступного після перемоги дня.

«Нова влада створить всі необхідні умови, щоб кожен українець мав можливість жити та працювати на своїй рідній землі. Лідер «Батьківщини» пояснила, що сьогодні світ визначив головною цінністю інтелект людини.

Саме тому, «якщо ми хочемо бути успішною нацією, нам потрібно на нашій землі зробити всі умови для того, щоб наша молодь, науковці, підприємці – народ – жили тут, вдома».

Як зауважила Юлія Тимошенко, для того щоб люди не їхали за кордон у пошуках кращого життя,  недостатньо лише підняти зарплати. Це має бути комплексний підхід, переконана вона.

Так, потрібно забезпечити людей правом і можливістю займатися підприємництвом: запровадити систему мікрокредитування: «Кожен банк під готовий бізнес-проект даватиме фінансові ресурси без застави та під 3% річних. Ми запустимо цю модель».

У галузі охорони здоров’я – треба запровадити медичне страхування, коли за працівника страховий внесок платитиме роботодавець, а за пенсіонерів, дітей і непрацюючих – держава.

Окрім того, зміни повинні торкнутися і освіти: мають зрости зарплати працівникам навчальних закладів, а вища освіта повинна бути безкоштовною.

Збільшити пенсії допоможе персоніфікована система – кожен працівник в державному банку відкриває окремий рахунок, на який будуть надходити пенсійні внески. Тобто,  коли людина вийде на пенсію, вона знатиме, скільки має коштів на рахунку, і зможе розпоряджатися цими грошима.

Варто відзначити, що на зустрічах люди висловлювали свою довіру та підтримку Юлії Тимошенко. Зокрема, після виступу у Козівському районі зі словами подяки на сцену вийшли більше десятка бійців АТО.

На Збаражчині та у Монастириську Тимошенко помолилася з людьми за Україну та проведення чесних виборів. Участь у спільній молитві взяли представники Української Православної церкви.

Юлія Тимошенко на Тернопільщині говорила про мир, духовність та перемогу, фото-1 Юлія Тимошенко на Тернопільщині говорила про мир, духовність та перемогу, фото-2 Юлія Тимошенко на Тернопільщині говорила про мир, духовність та перемогу, фото-3 Юлія Тимошенко на Тернопільщині говорила про мир, духовність та перемогу, фото-4 Юлія Тимошенко на Тернопільщині говорила про мир, духовність та перемогу, фото-5 Юлія Тимошенко на Тернопільщині говорила про мир, духовність та перемогу, фото-6
Тимошенко БЮТ Батьківщина вибори-2019 кандидат в Президенти
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі