Житло для дітей-сиріт: Завдяки державній підтримці квартиру у Тернополі отримав Михайло Пекар (фото)

Придбання житла для дітей-сиріт. Сьогодні це стало можливим завдяки державі. В одну із таких квартир переїхав 22-річний Михайло Пекар із Петриків Тернопільського району. Для нього за рахунок державних коштів та на умовах співфінансування з районного бюджету придбали помешкання в новобудові в Тернополі.

 Завітав у новий дім Михайла й голова ТОДА Степан Барна. Він поспілкувався з родиною хлопця та побажав йому усіх гараздів. Михайло, нагадаємо, із багатодітної прийомної родини. Крім прийомних братів і сестер у нього є рідні брат Степан та сестра Адріана.

 Голова облдержадміністрації зазначив, що сьогодні держава спрямовує кошти не лише на створення будинків сімейного типу, а й на придбання індивідуальних квартир. «Це дає змогу говорити про старт для молодих людей та їх реалізацію за допомогою державної підтримки», – підкреслив він.

 Відповідно до постанови Кабміну Михайлові на придбання житла виділили понад півмільйона гривень. А за рахунок коштів із районного бюджету допомогли зробити ремонт.

 Додамо, що у 2018 році на Тернопільщину спрямували понад 6 млн. грн. на придбання житла для дітей-сиріт. Цього ж року очікуємо отримати більше 10 млн. грн..  

Житло для дітей-сиріт: Завдяки державній підтримці квартиру у Тернополі отримав Михайло Пекар (фото), фото-1 Житло для дітей-сиріт: Завдяки державній підтримці квартиру у Тернополі отримав Михайло Пекар (фото), фото-2 Житло для дітей-сиріт: Завдяки державній підтримці квартиру у Тернополі отримав Михайло Пекар (фото), фото-3 Житло для дітей-сиріт: Завдяки державній підтримці квартиру у Тернополі отримав Михайло Пекар (фото), фото-4 Житло для дітей-сиріт: Завдяки державній підтримці квартиру у Тернополі отримав Михайло Пекар (фото), фото-5 Житло для дітей-сиріт: Завдяки державній підтримці квартиру у Тернополі отримав Михайло Пекар (фото), фото-6
квартира Степан Барна Михайло Пекар Петриків
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі