Екран центральний – одне з найефективніших місць розміщення відеореклами у Тернополі

Нещодавно на ринку рекламних послуг Тернополя з’явилася новинка – LED-екран, розміром 3×3 метри, що розташований на фасаді ЦУМу, поблизу найбагатолюднішого перехрестя міста. Згідно з проведеними дослідженнями, відеореклама у 2,5 рази ефективніша, ніж статичні зображення. Рухлива картинка на екрані є значно потужнішим інструментом, ніж статичні рекламні борди. Звук привертає увагу, а відео утримує погляд, тому така реклама працює на всі 100%!

Для перших клієнтів знижка на розміщення реклами 45%!

Телефон для довідок: (067)2-420-420.

Чому Вам вигідно розмістити свою рекламу на «Екрані центральний»?

- Місце розміщення. Екран Центральний розташований в одному з багатолюдних місць м. Тернополя (на фасаді ЦУМу). Зображення, що транслюється на екрані, проглядається з різних сторін (від аптеки №78 і аж до магазину «Prostor», а також від трьохстороннього годинника, що у сквері бульвару Т. Шевченка). Відповідно до проведеного моніторингу, на пішохідних переходах від пам’ятника Соломії Крушельницької до ЦУМу і від магазину «Prostor» до магазину квітів «Ігор», за 1 годину проходить приблизно 960 людей. Завдяки високій частоті повторів (кожні 15 хв) Вашу рекламу протягом дня може побачити орієнтовно 13400 людей. Згідно з інформацією управління транспорту Тернопільської міської ради, перед Екраном центральний за день громадський транспорт проїжджає 1697 разів, а саме 295 разів у напрямку масиву «Східний», 1402 рази в напрямках масивів «Центр» та «Дружба».

- Якість зображення. На сьогодні Екран центральний має одну з найкращих роздільних здатностей серед зовнішніх LED-екранів Тернополя. Висока роздільна здатність дозволяє чітко без спотворень передавати як графічну, так і текстову інформацію. Завдяки такій роздільній здатності інформація на екрані гарно проглядається з будь-якої відстані, починаючи від 1,5 і аж до 30 метрів під будь-яким кутом. Використання SMD діодів дозволяє якісно передавати 16000000 кольорів при будь-якому освітленні, тобто як у яскравий сонячний день, так і у вечірній час. Використання стереозвуку підсилює дієвість рекламної інформації та зберігає повноту вражень.

- Вибір формату реклами. Клієнти Екрану центральний самостійно вибирають формат рекламного повідомлення, що буде транслюватися. Це може бути як  повноцінний відеоролик, так і відеооголошення, чи навіть вітання. Ви можете привітати друзів, колег, знайомих і коханих зі святом, днем народженням, днем закоханих, одруженням, випускним тощо.

- Виготовлення роликів. Виготовленням роликів для трансляції на Екрані центральний займається команда професіоналів, які справді закохані у свою роботу. Менеджери, що працюватимуть над проектом, придумають для Вас сюжет реклами, відеооператори здійснять виїзну зйомку, монтажери і комп’ютерні графіки  зведуть все в єдину повноцінну рекламу будь-якого рівня. Виготовляємо ролики зі зйомкою чи без, з складною анімацією, чи навіть комп’ютерною графікою, з аудіоначиткою чи без, музичні, співані тощо. І все намагаємось зробити від 3-ох до 5-ти днів.

- Робочий час. Екран центральний працює щоденно без вихідних з 8 до 22 години. А це повноцінних 14 годин роботи! Це час найбільшого скупчення та прохідності людей, тобто коли вони йдуть на роботу, у справах, на прогулянку містом, здійснюють покупки чи повертаються додому. ЦУМ часто призначають місцем зустрічі. У робочий час, прийшовши до ЦУМу, Ви завжди зустрінете когось зі знайомих, друзів чи близьких.

- Вартість трансляції. Одна секунда трансляції реклами на екрані центральний становить всього 15 копійок. А розміщення реклами починається від 500 гривень. З нагоди відкриття для всіх клієнтів ми пропонуємо знижку на розміщення реклами 45%. При розміщенні вітання з днем народження чи будь-яким святом виготовлення відеоролика безкоштовне.

Телефон для замовлення реклами: (067)2-420-420

Адреса: м. Тернопіль, вул. Руська, 52, офіс 39

екран реклама відеореклама в Тернополі реклама в Тернополі
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі