У Тернополі зібрались сотні спортсменів на “Кубок Пушкарів” (ФОТО)

«Кубок Андрія та Анатолія Пушкарів» зібрав близько двохсот спортсменів, які займаються армреслінгом. Приїхав на турнір і всесвітньовідомий силач Василь Вірастюк. Пише За Збручем.

Чемпіонат започаткував дев’ять років тому рукоборець Андрій Пушкар у пам’ять про свого батька, заслуженого тренера України Анатолія Пушкаря. Цьогорічні ювілейні змагання проводять уже без Андрія. Справу продовжують його вихованці, серед них юний спортсмен Дмитро Шемчук.

«Коли я почав займатися цим видом спорту, то Андрій Анатолійович мені сказав, що я дуже перспективний спортсмен. Тоді я повірив у свої сили і почав регулярно тренуватися. Вже два рази брав участь у світових змаганнях, п’ять разів у чемпіонатах України», – каже Дмитро.

Подякувала усім, хто продовжує справу Андрія Пушкаря його дружина Світлана. «Андрій був би дуже радий такій великій присутності людей на цих змаганнях. Тому щиро дякую усім, хто продовжує його справу, а також усіх, хто приїхав на ці змагання».

Армреслінг передбачає змагання на руках за спеціальними столами. Як розповіли організатори, «Кубок Пушкарів» у Тернополі стане традиційним у пам’ять про талановитих спортсменів-земляків.

 У Тернополі зібрались сотні спортсменів на “Кубок Пушкарів” (ФОТО), фото-1  У Тернополі зібрались сотні спортсменів на “Кубок Пушкарів” (ФОТО), фото-2  У Тернополі зібрались сотні спортсменів на “Кубок Пушкарів” (ФОТО), фото-3  У Тернополі зібрались сотні спортсменів на “Кубок Пушкарів” (ФОТО), фото-4
тернопіль вірастюк пушкар кубок змагання
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі