Депутат Тернопільської облради Олександр Башта програв суд проти патрульних (Відео)

У позові щодо відшкодування майже 85 тис. грн моральної компенсації Олександру Башті суд відмовив.

Тернопільський міськрайонний суд відмовив у задоволенні позовної заяви тернополянина, Олександра Башти до Департаменту патрульної поліції про відшкодування моральної компенсації, завданої діями працівників патрульної поліції Тернополя, які неодноразово складали на нього протоколи за порушення правил дорожнього руху та притягали до адміністративної відповідальності.


З позовом до управління патрульної поліції у Тернопільській області тернополянин Олександр Башта, який має першу групу інвалідності, і пересувається на візку, звернувся до Тернопільського міськрайонного суду у березні 2018 року. У позовній заяві про відшкодування моральної шкоди Олександр Башта вказував, що поліцейські неодноразово складали на нього, цитую, «безпідставні протоколи за порушення правил дорожнього руху і цим завдавали йому моральних страждань, які принижували його честь та гідність, як публічної особи- депутата Тернопільської обласної ради».

За його словами було складено 13 протоколів, які він оскаржував і всі вони були скасовані в апеляційних інстанціях.

Представник сторони відповідача – патрульної поліції в Тернопільській області Лілія Кондрат повідомила, на момент подання позовної заяви було винесено вісім постанов про порушення правил дорожнього руху, які були скасовані в апеляційних інстанціях. 

Під час вчорашнього слухання справи Тернопільський міськрайонний суд задовольнив клопотання позивача Олександра Башти про заміну відповідача - управління патрульної поліції у Тернопільській області, яке не має статусу юридичної особи, на Департамент патрульної поліції.

Детальніше - в сюжеті UA: Тернопіль.

Олександр Башта патрульні суд
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі