Ольга Сумська зустрілась на каві із діловими жінками Тернопільщини: про які секрети розповіла народна артистка України(ВІДЕО)

Десятки учасниць заходу мали змогу поспілкуватися з акторкою та між собою в теплій атмосфері. Про це у сюжеті Тернопіль1.

За горнятком теплої кави десятки жінок мали можливість послухати життєві історії Ольги Сумської, а після – у невимушеній атмосфері ближче познайомитись одна з одною. Більшість з присутніх прийдуть на наступний захід знову, а для декого з них такі зустрічі вже стали важливою частиною життя.

Пані Галина – викладачка на пенсії. Однак після того, як закінчила вчителювати, жінка почала вести соціальне життя ще активніше. Зайнялася саморозвитком, почала відвідувати зустрічі громадської організації "Ділові українські жінки". Колишня освітянка – одна із тих, хто був на кожному заході. Розповідає, успішні жінки, яких запрошують на зустрічі у якості спікерів, надихають її на власні звершення. 

"Мене цікавить успіх. Мене цікавить бути реалізованою. Чому? Тому, що людина і жінка особливо в любому віці має бути цікава оточуючим. Це спонукає мене до саморозвитку, це спонукає мене до того, щоб запрошувати сюди своїх подруг для цікавого спілкування. Для того, щоб надихатися цікавими ідеями", каже учасниця ГО  "Ділові жінки України в Тернопільській області" Галина Жмуд. 

Ще одна учасниця зустрічі зі сфери освіти – пані Тетяна. За професією вона психолог і на каву з діловими жінками вона теж ходить часто. З найбільш позитивних рис таких заходів, окрім корисних та цікавих розмов на різноманітну тематику, вона виділяє згуртованість спільноти.

"Це не просто жінки зустрічаються і п’ють каву, одна одній роблять компліменти. Це жінки, які одна одній можуть в будь-який момент допомогти, дати пораду в бізнесі, допомогти. І виконувати навіть іноді таку певну менторську роботу, наставництво щодо подальшого життя когось із нас", ділиться учасниця ГО  "Ділові жінки України в Тернопільській області" Тетяна Білінська. 

Голова об’єднання ділових жінок Тернопільщини, Ірина Демкура, розповідає, що формат подібних зустрічей – дуже продуктивний і корисний як для спільноти, так і для кожної жінки особисто. 

"Для нас дуже важливо, щоб приходило багато жінок, тому що кожна жінка приносить з собою досвід, вона приносить з собою бажання розвиватися, приносить з собою бізнес-проекти, якісь свої думки. І коли ми це все об’єднаємо, то ми будемо працювати на благо розвитку абсолютно кожної жінки", каже голова  ГО  "Ділові жінки України в Тернопільській області" Ірина Демкура.

Цього разу на каву до Тернополя завітала Народна артистка України – Ольга Сумська. Акторка приїхала, аби поділитися власним життєвим досвідом і обговорити важливість таких зустрічей. 

Об’єднання прагне нагадати жінкам про їхню виключну цінність та унікальність. 

Віце-президент організації у Тернопільській області, Ольга Навроцька, наголошує, що "ділові жінки" - це не тільки ті, хто має власний бізнес.

"Це слово не повинно збивати з пантелику. Ми запрошуємо жінок усіх: і в декретних відпустках, і молоденьких студентів, які шукають себе", каже віце-президент ГО  "Ділові жінки України в Тернопільській області" Ольга Навроцька. Олеся Чванкіна, одна із організаторок заходу, каже, важливим вектором у роботі об’єднання є благодійність. 

Усе це завдяки старанням організаторів: Ірини Демкури, Ольги Навроцької, Олесі Чванкіної, Лариси Овчарук, Альони Шкільної, Ірини Рудої та Наталії Овсейко.

тернопіль ольга сумська ділові жінки бізнеследі кава зустріч
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі