Платні дороги в Україні: скільки доведеться платити тернополянам за 1 кілометр траси

За словами голови "Укравтодору", вартість будівництва концесійної дороги в Україні становитиме не більше 5-6 мільйонів євро за кілометр.

Як інфорумє "УНІАН", ціна проїзду першою в Україні платною дорогою зі Львова до Краковця (Польща), будівництво якої почнеться в 2020 році, буде не більш, як 7-10 євроцентів за кілометр. 

Про це повідомив в.о. голови "Укравтодору" Славомір Новак.

"Ми маємо брати як орієнтир європейські ціни. Але все таки в Україні буде трохи дешевше. Середня вартість будівництва автобану в Європі - 10 млн євро за кілометр. В Україні, думаю, вийде не більш як 5-6 мільйонів євро за кілометр. Тому ціна проїзду не буде більш ніж 7-10 євроцентів за кілометр", - сказав він.

У червні 2018 року міністр інфраструктури Володимир Омелян сказав, що тендер на будівництво першої платної дороги за маршрутом Львів-Краковець, який намагаються провести з 2015 року, буде оголошено до кінця цього року. Однак, у 2019 році в.о. голови "Укравтодору" Новак заявив, що будівництво першої платної дороги зі Львова до Краковця (Польща) розпочнеться у 2020 році.

Також нагадуємо, що ЄС надасть 20 млн євро на будівництво об'їзної дороги довкола Тернополя.

Платні дороги кілометр траси
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі