Тернопільські рибалки вперто ігнорують попередження рятувальників та продовжують рибалити на тернопільському ставі (ВІДЕО)

У Тернополі через різке потепління починає танути крига. Відтак рятувальники вкотре закликають не виходити на лід. Проте, рибалки, принаймні на Тернопільському озері, таке попередження ігнорують. Передає канал Тернопіль1.

Тонкий лід та нехтування правилами безпеки зазвичай і стають причинами трагедій на водоймах взимку. З настанням потепління, крига починає кристалізуватися, в результаті чого втрачає свою міцність приблизно на 10-15 % щодня. Це спричиняє небезпеку для тих, хто перебуває на льоді. Чи варто виходити на слизьку поверхню, можна визначити візуально. 

"Приблизно ми можемо визначити, що товщина криги - до 20 см. Але ця сіра крига є небезпечною. Якщо вона темно-синього кольору, то товщина 5-7 см, вона витримує одного перехожого. А сіра крига не витримає таку вагу людини", пояснює начальник рятувально-водолазної служби Тернопільської області Василь Козак.

Якщо людина провалилася під лід, варто відкинути паніку, розвернутися спиною до краю криги, розставити руки та намагатися вибратись із води. Діставшись поверхні криги, ні в якому разі не потрібно ставати на ноги і намагатись відбігти від даного місця. 

В цьому році на Тернопільщині втопилась одна людина. Нещасний випадок стався 18 січня в Бережанському районі.

тернопіль крига став озеро рибалки рятувальники
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі