Викладач з Тернополя отримав нагороду за участь в АТО (ФОТО)

Президентською відзнакою "За участь в антитерористичній операції" нагороджено Івана Зуляка, викладача Тернопільського національного педагогічного університету.

"Вельмишановного професора кафедри історії України, археології та спеціальних галузей історичних наук історичного факультету Тернопільського національного педагогічного університету ім В.Гнатюка, учасника бойових дій, старшину 80-ї ОДШБ ВДВ доктора історичних наук Зуляка Івана Степановича Указом Президента України нагороджено відзнакою "За участь в антитерористичній операції".

Весь колектив університету щиро вітає Івана Степановича з почесною відзнакою! Бажаємо Вам міцного здоров’я, сил та наснаги, успіхів і здійснення мрій, щастя і радості, а головне – миру і розквіту для нашої Батьківщини!",- ідеться у повідомленні прес-центру університету.

Свого часу доктор історичних наук змінив цивільний одяг на військовий камуфляж, аби обороняти незалежність держави в зоні бойових дій, в якості старшини 80-ої окремої десантно-штурмової бригади.

Викладач з Тернополя отримав нагороду за участь в АТО (ФОТО), фото-1 Викладач з Тернополя отримав нагороду за участь в АТО (ФОТО), фото-2
Викладач нагорода участь АТО
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі