"Після згадки про поліцію втік": у Тернополі на Привокзальному майдані хазяйнують сумнівні "ділки"

"Після згадки про поліцію втік": у Тернополі на Привокзальному майдані хазяйнують сумнівні "ділки", Дмитро Бондаренко

Хамовиті, а подекуди і п’яні особи "наїжджають" на водіїв, які приїжджають автами на Привокзальний майдан. На це жителі Тернополя скаржаться регулярно. Судячи з того, що ситуація не змінюється, люди припускають, що "ділків" покриває або поліція, або місцева влада.

Про черговий інцидент на своїй сторінвці в Фейсбуці повідомив Степан Семенів.

"Скільки можна? Тернопільська міська рада. Роз’ясніть будь ласка ситуацію з парковкою біля жд вокзалу.

Приїхав зустріти зі Львова Nataliia Semeniv Drapak сиджу чекаю в машині. Приходь п’яний паркувальник і в наказовій формі на «ти» починає вимагати 6 грн за парковку. Пояснюю йому що приїхав 5 хв тому і зустрічаю дружину за 5 хв поїду геть. Паркувальник почав пояснювати що це приватна територія і паркова платна. Після того як сказав що викликаю поліцію він втік.

Зрозумійте що вокзали це перше і останнє що бачать туристи в нашому місці", – описав ситуацію Семенів.

В коментарях люди зазначили, що подібне на Привокзальному майдані – не рідкість.

"Тернопільський вокзал, ніч. Паркуюся, авто не на тернопільських номерах. Підходить чоловік. Кажу йому:— Паркомат у вас де?— У нас тут все офіціально, чеки, все є— В мене тільки картка— Ну то 5 хв і звалюй одсюда, бо щас позву пацанів, вони тобі устроять паркомат на машині. Це часна територія!Ми скільки завгодно можемо знімати в Ukrainerісторії про малі міста, промотувати зовнішній і в‘їздний туризм, але поки залізничні вокзали, автовокзали, аеропорти зустрічають гостей міста отакими муділами — ми б’ємося головою об стінку, а ваша місцева влада кладе собі в кишеню відкат", – переконаний Богдан Логвиненко.

Привокзальний майдан ділки туризм
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі