У справі про вбивство молодого хлопця біля нічного клубу в Тернополі заслухали нових свідків

У Тернополі продовжується слухання справи стосовно вбивства молодого хлопця у нічному клубі в Тернополі. Як зазначили активісти "Автомайдану", справа слухається уже близько року, за цей час у підозрюваних значно погіршився стан здоров‘я, що дозволило кілька раз перенести засідання, проте суду категорично не вдається допитати усіх свідків для того аби перейти до наступної стадії судового слухання. Пише Доба.

Сьогодні свідчили про страшні події того вечора охоронець, начальник охорони та адміністратор клубу Алюр, кожен із яких підтвердив, що у підозрюваних була з собою зброя.

Під час дачі показів одного із свідків, адвокат підозрюваних клопотав про те, аби зробити судові засідання закритими, на що йому було відмовлено.

— Очевидно, підозрювані та захисники підозрюваних відчувають шалену незручність з приводу того, що дану історію вперто не хоче забувати громадськість, а натомість - вимагає заслуженого покарання вбивцям. Увага адвокатів лягла й на покази одного із свідків - охоронця нічного закладу Алюр. Після заяви свідка про те, що охороною закладу було затримано вбивць, адвокати почали натякати на те, що у охоронця не було на те достатніх повноважень. Натяки сторони захисту вели до того, що вбивця добровільно залишився на місці скоєння злочину, а не у зв‘язку з затриманням охоронцями. Нагадаємо, що питання про достатні повноваження для затримання вбивці є у КОЖНОГО З НАС, адже; «кожен має право затримати без ухвали слідчого судді, суду будь-яку особу безпосередньо після вчинення кримінального правопорушення», - ст. 207 КПК України. Ретельно обсмакували адвокати підозрюваного й той факт, що частина свідків, не є офіційно працевлаштованими в нічному клубі. Звісно, для чого обговорювати як вчинявся злочин тими, хто платить кошти, значно приємніше поговорити про те, що у працівників не було достатньої компетенції затримати вбивць, — розповіли учасники "Автомайдану". 

тернопіль алюр побиття суд
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі