• Головна
  • У Тернополі з'ясували, чи безпечно жити у багатоповерховому будинку на вулиці Просвіти (ВІДЕО)
20:07, 5 березня 2019 р.

У Тернополі з'ясували, чи безпечно жити у багатоповерховому будинку на вулиці Просвіти (ВІДЕО)

Системи димовидалення, пожежної сигналізації та внутрішнього водопроводу інспектували сьогодні на вул. Просвіти,12 у Тернополі. Рятувальники, працівники підприємства "Загребелля", "Системи пожежного спостереження" перевіряли на аварійність 16-ти поверховий житловий будинок. Під час перевірки виявили ряд порушень.

Згідно наказу Прем’єр-міністра про перевірку житлових будинків вистою від 26 до 47 метрів, сьогодні у Тернополі позапланово перевірили багатоповерхівку на вул. Просвіти,12.

Оглядали рятувальники, головний інженер обслуговуючої фірми ПП "Загребелля" та електромонтер товариства "Системи пожежного спостереження". Інспекцію розпочали із технічного приміщення на останньому 16 -му поверсі. Саме тут – система димовидалення.

"Призначені для видалення диму сходової клітки будинку для безпечної евакуації людей. Дані системи повинні щомісячно обслуговуватися: це перевірка електровентиляторів, перевірка димових клапанів, а також засувок, які встановлені на димових клапанах. Раз в рік повинна проходити повне обстеження",- каже заступник начальника Тернопільського міського відділу управління ДСНС в Тернопільській області Володимир Солотвінський.

Інспектували також протипожежні технічні засоби: систему пожежної сигналізації, систему оповіщення людей про пожежу і систему внутрішнього водопроводу. В ході перевірки виявили ряд порушень.

"На даний час ми побачили, що система протидимного захисту потребує технічного обслуговування, також побачили, що кран-комплекти знаходяться в розкомплектованому стані, шафи не відповідають стандартам. Також, важливим елементом, який загрожує безпечній евакуації людей є перепланування цих будинків. Ми можемо бачити, що переплановують ліфтові холи, що заборонено правилами пожежної безпеки",- додає Володимир Солотвінський.

Після інспекції складуть акт перевірки та передадуть до обслуговуючого підприємтсва ПП "Загребелля". Головний інженер підприємтсва каже, обов’язково виконуватимуть припис, щоправда все залежить від мешканців.

"Один раз за самовільне перепланування в коридорах власники були притягнуті до адміністративної відповідальності. Також подавали в суд. Дуже часто б’ють, знімають скло",- розповідає головний інженер ПП "Загребелля" Євген Водоніс.

Таких багатоповерхівок у Тернополі є 4. Дві з них вже перевірили. Наступні інспекції заплановані на квітень та травень цього року на вул. 15 Квітня,2 та Чумацька,1б.

Детальніше дивіться у відео "Т1".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Багатоповерхівка #перевірка #Тернопіль
Оголошення
live comments feed...