У Тернополі збирають допомогу для матерів, які опинились у скрутному становищі (відео)

 Це жінки, які не мають власного житла і наразі перебувають у монастирі села Драганівка. Необхідні речі для матусь розпочала збирати тернополянка Ольга Семенчук.

Журналістам Тернопіль1 жінка розповіла, чому зважилась допомогти і яка її історія.

Третій рік поспіль тернополянка Ольга Семенчук збирає допомогу для матерів, які проживають при монастирі сестер-францисканок. Це у селі Драганівка біля Тернополя. Оля пригадує, колись в інтернеті випадково побачила оголошення про своєрідний притулок для потребуючих матерів. Одразу вирішила, що буде допомагати чим може. Спонукала і особиста історія материнства.

“У нас просто був діагноз безпліддя. Нам з чоловіком сказали, що ми не можемо мати дітей. І тут через 8 років я завагітніла. Була реанімація, були пологи. Це був Божий подарунок, Божа воля. Ми за це дуже вдячні Богу. І тут був якби такий сигнал, що треба щось зробити, якось віддячити”, каже тернополянка Ольга Семенчук.

Жінка каже, матерям, які живуть при монастирі треба абсолютно все. Люди приносять одяг, дитячі речі, памперси, ліки. Також можна допомогти фінансово. Ольга пояснює, монахині приймають все. В них є склад (підвал). Вони туди складають речі. А коли мами звертаються, вони видають їм те, що необхідно. “Дають одяг, речі, посуд. Кажуть монахині, діти часто б’ють посуд, тому таке їм теж потрібно”, додає Ольга.

Вже три роки у монастирі проживає Люба. Вона мати-одиначка. Каже, коли була вагітною лікарі радили робити аборт. Проте, вона їх не послухала і радіє. Зараз виховує маленького синочка. Та після пологів жінка не мала куди піти, тому про допомогу попросила монахинь. Зараз життя Люби і її сина налагодилось. У монастирі мають нічліг, необхідні речі, їжу, захист і пораду. А син вже ходить в садочок.

Допомога жінкам, які тимчасово проживають в монастирі, і зараз потрібна. Речей не вистачає. Відтак ініційований Ольгою збір триватиме до 7 березня. А далі, усе що зберуть – відправлять в Драганівку. Зазначимо, що за неповні три роки у монастирі допомогу отримали шістнадцять жінок. Це і вагітні, і матері із маленькими дітьми.

Адреса збору: м.Тернопіль, вул. С. Крушельницької, 39, офіс 8, вівторок-четвер з 12 до 17:00. Тел: 0673500877.

Тернопіль допомога матері
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі