• Головна
  • 13-річна водійка, яка спровокувала ДТП в Тернополі, не постраждала і вже пішла до школи
17:27, 11 березня 2019 р.

13-річна водійка, яка спровокувала ДТП в Тернополі, не постраждала і вже пішла до школи

Батькам дівчинки загрожує штраф.

13-річна водійка позашляховика, яка на жвавій дорозі в Тернополі зіткнувся із легковиком, ключі від авто взяла без дозволу, заявляють батьки дівчинки.

Унаслідок трощі водій легковика не постраждав, спочатку повідомлялось, що травм зазнала сама дитина. Проте нині цю інформацію у поліції спростували. Як з'ясувалось, нині водійка-семикласниця пішла до школи, після аварії їй знадобилось хіба що заспокійливе.

У поліції ТСН запевнили, дівчинка характеризуєтсья позитивно, а на обліку виховних служб родина не перебуває. Тож спочатку хотіли обмежитись лиш виховною бесідою. Але тепер батькам загрожує штраф у 860 гривень за неналежне виконання батьківських обов’язків.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#13-річна #ДТП #дівчина

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"ТЦК йдуть на вулиці терміново по українців з 3-ма ознаками, з 1 червня їх призвуть першочергово": мобілізація, повістки
"ТЦК масово мобілізує людей цього віку, призвуть навіть чоловіків із хворобами": мобілізація з 1 червня, повістки, ВЛК
"Град вперіщить з лютою силою прямо завтра, гроза і дощ насувається на тлі заморозків": навіть фахівці налякані прогнозом
"Тарифи на світло та газ з 1 червня, такого від цін українці не чекали": людям розповіли, скільки доведеться платити влітку
Оголошення
live comments feed...