Через політичні маніпуляції заблоковано діяльність ОВК в Тернополі – офіційна заява БПП

За даними обласної організації БПП, 12 березня 2019 року Центральна виборча комісія достроково припинила повноваження окружної виборчої комісії з виборів Президента України територіального виборчого округу № 163 (м. Тернопіль). Офіційна заява обласної організації БПП з цього приводу:

"Рішення ЦВК є закономірною реакцією на спробу представників кандидата в Президенти України - Юлії Тимошенко узурпувати управління в дільничних виборчих комісіях шляхом тиску та маніпуляцій.

У той час, як Закон України "Про вибори Президента України" безальтернативно встановлює, що керівний склад дільничних комісій формується пропорційно згідно з визначеними квотами (квоти визначає система "Вибори"), значна частка керівних посад кількох кандидатів була незаконно перерозподілена на користь кандидата Тимошенко Ю.В. Після прийняття такої очевидно незаконної постанови, ОВК вже не змогла вносити зміни до неї з огляду на відображення інформації в системі "Вибори".

Ці маніпуляції проводились в тому числі і від «технічних» кандидатів Юлії Тимошенко, які в окружній комісії були представлені людьми близькими до «Батьківщини». Так членом ОВК від кандидата М. Габора є М. Галяс (представник «Батьківщини» в ТВК 2015 році), членом ОВК від кандидата А. Новака є Анна Кирилюк (член ВО Батьківщина), членом ОВК від кандидата Ю.Кармазіна є Уляна Рикун (керівник «Редакції газети «Наша Батьківщина») та ін. Іншим кричущим фактом стала повністю скоординована робота та синхронні голосування представника Юлії Тимошенко в окружній виборчій комісії із представниками колишніх одіозних регіоналів: Юрія Бойка та Олександра Вілкула, а також членом комісії від Олександра Соловйова, якого нещодавно в Почаївській Лаврі приймав екс-регіонал Валентин Хоптян.

Керівництво місцевого осередку БПП Солідарність закликає представників команди Юлії Тимошенко припинити маніпуляції та порушення виборчого законодавства в роботі нового складу окружної виборчої комісії м. Тернополя."

Юлія Тимошенко ОВК вибори
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі