• Головна
  • Тернополяни успішно виступили на чемпіонаті України з панкратіону
13:20, 13 березня 2019 р.

Тернополяни успішно виступили на чемпіонаті України з панкратіону

У Черкасах 6-9 березня відбувся Чемпіонат  України-2019 р. з панкратіону та греплінгу. Тернопільську область представила команда «Легіон Тернопіль», до складу якої входили спортивний клуб «Титан» та спортивний клуб «Центуріон». Сутички були напруженими, але водночас успішними для тернопільських спортсменів.

Команда  Тернополя  зайняли призові місця у чемпіонаті:

Представники  СК Титан здобули такі  нагороди:

Чемпіон України  - Адамішин Віталій виборов 1 місце у розділі греплінг гі  (у ваговій категорії 100+кг), а також 2 місце у розряді греплінг ноу гі;

Лапіняк Василь виборов 3 місце у розряді греплінг гі ( у ваговій категорії 92кг);

Роговський Юрій виборов 4 місце у розряді греплінг гі ( у найважчій ваговій категорії чемпіонату 71 кг).

Спортсменка СК Центуріон -  Дереш Любов здобула 2 місце у розряді панкратіон фул ( у ваговій категорії 53 кг).

Завдяки плідній праці тренерів Боднарчука Юрія (СК Титан) та Аркуші Теодора (СК Центуріон) Тернопільська область успішно  виступила на Чемпіонаті України з .панкратіону та греплінгу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#панкратіон #чемпіонат #тернополяни

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"ТЦК опиниться з перевірками у закладах, аби знайти 2 категорії чоловіків": їх чекають повістки і мобілізація до осені
"В Україні несамовита негода та потужна гроза вперіщать прямо завтра, вдарить аномальна температура": пре дощ і злива
"Пенсії радикально перерахують, в Україні наближається сюрприз для літніх": коли чекати на зростання і збільшення?
Це не Дубай - це Тернопіль: центральними вулицями катається жовтий Urus за ціною квартири в Києві (ВІДЕО)
Оголошення
live comments feed...