• Головна
  • У Тернополі на вулиці Живова з’явиться ще один сквер
09:03, 18 березня 2019 р.

У Тернополі на вулиці Живова з’явиться ще один сквер

На вулиці Живова біля будинків № 4 і 6 є зелена зона загального користування.

У січні в міській раді зареєстрували петицію про збереження цих зелених насаджень. Автор звернення просив створити там сквер, облаштувавши пішохідні алеї, відпочинкову зону та дитячий майданчик, щоб територію не забудували черговим торгово-розважальним центром. Петиція набрала більше трьохсот голосів і нещодавно її підтримали на засіданні виконкому.

– Це була петиція від жителів вулиці Живова, яка набрала 307 голосів, – каже зз Василь Бесага, начальник управління містобудування, архітектури та кадастру. – Це перехрестя вулиць Живова-Микулинецька, де є зелена зона загального користування багатоповерхової забудови з лівої сторони.

Члени виконавчого комітету не тільки підтримали петицію щодо збереження зеленої зони та створення скверу з благоустроєм. Вони також звернуться до розробника проектної документації «м. Тернопіль. Схема озеленення міста» Українського державного науково-дослідного інституту проектування міст «Діпромісто» імені Ю.М.Білоконя, який має внести відповідні змін та доповнення до схеми озеленення міста. Ольга Трач

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #петиція #сквер
Оголошення
live comments feed...