У мережі посварились через салат та борщ: тернополянка нарікає на безвідповідальну роботу тернопільського пабу (ФОТОФАКТ)

Користувачі мережі посварились через пост у Фейсбуці. У ньому авторка  Тетяна Шабанова звинувачує працівників одного із закладів Тернополя у махінаціях, мовляв, приносять страви з інгредієнтами, котрі не відповідають зазначених у меню. Мало того, нарікає й на хамське відношення окремого персоналу.

"Сьогодні переконалася у черговий раз як нас дурять заклади з харчування. Пішли ми з малими у #хмільнещастя знаючи як там вміють "швидко" принести їжу, запитую офіціанта коли принесуть суп і борщ, відповідь до 5 хв. Ок. Чекаємо.

Приносять борщ в меню пише з пампушками а по факту приносять 2 куски батону. Прийшла адміністратор пояснила пампушки закінчилися забули нас попередити.

Потім приносять малому салат, дивлюся в меню там пише одне а по факту зовсім інше. В меню помідори чері в салаті звичайні, в меню сухарів нема а по факту салат з купою сухарів. Знову до нас приходить адмін і мені пояснює класичний "цезар" подається з сухарями і то мої проблеми як я того не знаю а в меню вони просто забули написати )).

І тут через пів год приносять мій суп. Завтра запитаюся що захист споживачів на це думає ;).

P.S записи в книзі скарг геніальні", - зазначає жінка у дописі.

Окремі коментатори підтримали допис, мовляв. реагувати на таку ситуацію так і потрібно, натомість інші вказують, що не варто так емоційно критикувати, а поводити себе гідно.

Зокрема, Іra Kukharchukта кпрокоментували допис: "Салат не сподобався,інгридієнти не ті-покликали офіціанта,віддали страву,не оплатили і змінили заклад, більше не приходимо. Ну але то було б занадто просто. Ми ж українці-нам треба пофоткати,облити гівном, застерегти і врятувати світ від «Цезаря» з сухарями. Якось низько".

Світлана Рибак: "Якщо чесно спортилися жахливо(((більше навіть незахожу..Після того як чекали офіціантів 20хв(і людей було ну дуже мало....".

Natalia Serafin: "а мені от що ще цікаво - салат Цезар буває різний, в меню даного закладу написано: “мікс салату,куряче філе смажене,сир пармезан, помідори чері,яйця перепелині, соус Цезар” - де в цьому переліку є сухарі-крутони і т.д.? Нема. тоді чому вони є в інгредієнтах разом зі звичайними помідорами? Нє, ну шановні, це ж неповага до клієнта. Мало того,що замінили (помилились?) з помідорами,так ще додали сухарі,яких в переліку в меню немає. Це як - їжте і мовчіть? Чи встали,відмовились і вийшли, нехай хтось наступний прийде і “їсть та мовчить”? Де ж повага до клієнта?".

У мережі посварились через салат та борщ: тернополянка нарікає на безвідповідальну роботу тернопільського пабу (ФОТОФАКТ), фото-1 У мережі посварились через салат та борщ: тернополянка нарікає на безвідповідальну роботу тернопільського пабу (ФОТОФАКТ), фото-2 У мережі посварились через салат та борщ: тернополянка нарікає на безвідповідальну роботу тернопільського пабу (ФОТОФАКТ), фото-3 У мережі посварились через салат та борщ: тернополянка нарікає на безвідповідальну роботу тернопільського пабу (ФОТОФАКТ), фото-4 У мережі посварились через салат та борщ: тернополянка нарікає на безвідповідальну роботу тернопільського пабу (ФОТОФАКТ), фото-5 У мережі посварились через салат та борщ: тернополянка нарікає на безвідповідальну роботу тернопільського пабу (ФОТОФАКТ), фото-6 У мережі посварились через салат та борщ: тернополянка нарікає на безвідповідальну роботу тернопільського пабу (ФОТОФАКТ), фото-7 У мережі посварились через салат та борщ: тернополянка нарікає на безвідповідальну роботу тернопільського пабу (ФОТОФАКТ), фото-8
тернопіль хмільнещастя пивний паб меню інгредієнти
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі