Тернополяни вистоюють черги за готівковою субсидією

У Тернополі понад 30 тисяч домогосподарств отримують субсидії у готівковій формі. Гроші нараховують через «Ощадбанк». Готівку видають через платіжну систему «Швидка копійка» у місцевих відділеннях банку.

Тернополянка Ольга Кушнірук у черзі відділення «Ощадбанку» провела декілька годин. Жінка намагалася отримати готівкову субсидію у перший день видачі коштів.

«Хотіла забрати субсидію, щоб заплатити за комунальні послуги, то треба було простояти в банку до трьох годин, а потім ще система почала зависати. Не розумію, що мені з тої готівки, якщо я маю її віднести за комунальні послуги і ще там у чергах простояти. Раніше гроші автоматично переходили і не треба було в чергах стояти».

Загальна сума готівкової субсидії по області – майже 51 мільйон гривень, – каже МедіаТору начальник Тернопільської філії «Ощадбанку» Ярослав Соляр. Щоб не стояти в чергах за готівкою, він радить попередньо реєструватися в контактцентрі.

«На кожного субсидіанта відкрито обліковий запис, на який поступатимуть гроші від  міністерства соціального захисту. Щоб не стояти в чергах, можна зареєструватися в контактцентрі Ощадбанку за номером 0 800 210 800. Таким чином можна визначити день, годину, відділення банку і отримати готівкову субсидію без черг. Одразу після отримання цих грошей потрібно оплатити за спожиті енергоносії. У разі заборгованості за комунальні послуги людина ризикує втратити субсидію»

Додамо, раніше субсидію могли припинити після двомісячної заборгованості за комунальні послуги. Нині субсидіантам необхідно розраховуватися за комуналку щомісяця. Інакше – субсидію скасують. Поновити її можуть лише після повернення боргів. Втім, економні споживачі можуть використовувати залишки готівкової субсидії на власний розсуд.

Тернопіль черга субсидія готівка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі