Те, що залишилось від дому у кіптяві та залите водою: небайдужих просять допомогти родині з Тернопільщини, у яких вчора горів будинок (ФОТО)

21 березня на вулиці Провулок Нової, 10 у Теребовлі трапилася пожежа. Замість другого поверху будинку залишилося згарище. Люди втратили частину того, що нажили. Те, що вціліло – в кіптяві і залите водою.

У пожежі ніхто не постраждав. Молода мама і її батьки були на роботі, 7-річна дитина – у школі. Вдома був лише 83-річний дідусь. У момент пожежі він знаходився біля будинку. Пише МедіаТОР.

Тетяна Лукачик зазначає, все сталося в одну мить. “Я забігала додому, а вже за 7 хвилин мені подзвонили і сказали, що моя домівка горить. Сусіди робили все, що могли. Приїхала пожежна машина, проте одна вона не справлялася. Викликали іншу, з Микулинців, яка їхала довго. Поки доїхали, то вогонь вже добре розгорівся, адже був вітер”, – додає жінка.

Зараз родина тішиться тим, що всі залишилися живі. Будинок наразі не придатний для прожиття. Можливо деякі стелі потрібно валити і заново зводити. Немає даху. На дерев’яні лати і мурлати потрібна чимала сума, а ще шифер й інші поточні витрати під час роботи.

Родина буде рада будь-якій помочі і щиро вдячна сусідам та небайдужим за вже надану допомогу. Важлива кожна гривня, адже коштів потрібно чимало. Не залишайтесь байдужими до чужого нещастя.

Адреса потерпілих: м. Теребовля, вулиця Провулок Нової, 10

Тетяна Лукачик (потерпіла), номер телефону: 068-424-24-83

Карточка Приват Банку 5168 7573 9401 6036 
Лукачик Тетяна / LUKACHYK TETIANA

 Нагадаємо, майже дві години пожежники боролись з нищівним вогнем у двоповерховому будинку на Тернопільщині.

Те, що залишилось від дому у кіптяві та залите водою: небайдужих просять допомогти родині з Тернопільщини, у яких вчора горів будинок (ФОТО), фото-1 Те, що залишилось від дому у кіптяві та залите водою: небайдужих просять допомогти родині з Тернопільщини, у яких вчора горів будинок (ФОТО), фото-2 Те, що залишилось від дому у кіптяві та залите водою: небайдужих просять допомогти родині з Тернопільщини, у яких вчора горів будинок (ФОТО), фото-3 Те, що залишилось від дому у кіптяві та залите водою: небайдужих просять допомогти родині з Тернопільщини, у яких вчора горів будинок (ФОТО), фото-4 Те, що залишилось від дому у кіптяві та залите водою: небайдужих просять допомогти родині з Тернопільщини, у яких вчора горів будинок (ФОТО), фото-5
допомога тернопіль теребовля пожежа будинок
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі