40 відер вареників приготував колектив тернопільського університету для українських військових (ФОТО)

Великою дружною родиною викладачі, працівники і студенти Тернопільського державного медичного університету імені І. Горбачевського упродовж останніх років активно допомагають нашим військовим на Сході України.

Як повідомляє "Думай", вже традиційною стала участь представників ТДМУ у заходах волонтерської організації "Бункер-С". Цього разу понад 120 охочих долучилися до ліплення вареників. Активними учасниками заходу були й іноземні студенти вишу.

Загалом було зроблено 40 п’ятилітрових відер вареників з капустою та картоплею.

Зазначимо, що викладачі, працівники і студенти ТДМУ принесли смалець, сало і капусту. Окрім того, спільними зусиллями було забезпечено весь набір продуктів, який був необхідний для виготовлення такої кількості вареників. Чималий внесок у цю добру справу зробив профком Тернопільського медуніверситету.

40 відер вареників приготував колектив тернопільського університету для українських військових (ФОТО), фото-1 40 відер вареників приготував колектив тернопільського університету для українських військових (ФОТО), фото-2 40 відер вареників приготував колектив тернопільського університету для українських військових (ФОТО), фото-3 40 відер вареників приготував колектив тернопільського університету для українських військових (ФОТО), фото-4 40 відер вареників приготував колектив тернопільського університету для українських військових (ФОТО), фото-5
40 відер вареників тернопільський університет
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі