• Головна
  • Неодноразово судимий за злочини просив тернопільський суд про помилування
09:12, 25 березня 2019 р.

Неодноразово судимий за злочини просив тернопільський суд про помилування

Неодноразово судимий скоїв нові злочини вже під час слухання справи в суді, але просив колегію зменшити строк покарання

Колегія суддів Тернопільського апеляційного суду залишила без задоволення апеляційні скарги обвинуваченого Сергія С. та його захисника на вирок Бережанського районного суду Тернопільської області від 24 жовтня 2018 року.

Цим вироком неодноразово судимого за злочини проти власності 46-річного Сергія С. визнано винним за ч.2 ст.190 КК України (шахрайство, вчинене повторно ) та за ч.2 ст. 185 КК України (крадіжка, вчинена повторно). На підставі ч.4 ст.70 КК України за сукупністю злочинів та ч.1 ст.71 КК України за сукупністю вироків остаточно визначено покарання у виді 5 років 2 місяців позбавлення волі.

Як встановлено судом, у середині жовтня 2017 року обвинувачений шляхом обману та зловживаючи довірою свого знайомого у м. Бережани позичив у нього газозварювальний апарат марки «FORTE» вартістю 709 грн. та кутову шліфувальну машину марки “Темп” (т. зв. “болгарку”) вартістю понад 470 грн. Інструменти невдовзі продав, а гроші використав на власні потреби.

Продовжуючи свої протиправні дії, у першій декаді січня 2018 року, перебуваючи біля автовокзалу м. Бережани, обвинувачений попросив у потерпілого Федора П. мобільний телефон марки “Самсунг”. Скориставшись тим, що потерпілий пішов у касу за квитком, Сергій С. телефон забрав собі та покинув місце кримінального правопорушення.

Крім того, у квітні 2018 року обвинувачений викрав два велосипеди марки “F.Moser” та “Нуреr”, залишені власниками без нагляду.

В апеляційних скаргах обвинувачений та його захисник просили вирок місцевого суду змінити та зменшити покарання до чотирьох з половиною років позбавлення волі.

Заслухавши суддю доповідача, аргументи обвинуваченого та його захисника, думку прокурора, перевіривши матеріали справи, колегія суддів прийшла до переконання, що апеляційні скарги задоволенню не підлягають, оскільки покарання, призначене судом першої інстанції Сергію С., повністю відповідає тяжкості вчинених ним кримінальних правопорушень та особі винного і підстав для скасування вироку нема.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #суд #злочинець #помилування
Оголошення
live comments feed...