"Вийдуть на наступній зупинці": у Тернополі водій тролейбуса зачинив двері перед чоловіком, двоє дітей якого залишилось у салоні

У суботу (23 березня) в одному із тернопільських тролейбусів трапилася неприємна ситуація, яка могла обернутися непередбачуваними наслідками.

На сторінці спільноти в мережі Фейсбук Уляна Басараба опублікувала допис, в якому розповіла про подію, свідком якої їй довелося стати:

"Хочу повідомити про прикрий випадок який стався сьогодні. Близько 14.30 я їхала 11 тролейбусом № 162. На зупинці по вул. Руській виходило дуже багато людей. Останнім виходив чоловік з двома дітьми. На вигляд дітям було 5 і 8 років. Батько вийшов і водій зачинив двері і поїхав, діти залишилися в салоні. Пасажири почали кричати щоб водій зупинився і відчинив двері, бо в салоні залишилися діти. Кондуктор теж підходила і стукала до водія, але він відповів що зупинятися не буде. Сказав: "Буде наступна зупинка то собі вийдуть".

Ніколи раніше не писала постів, але дана ситуація мене дуже обурила. Дуже хочу щоб даний водій був наказаний. Можливо прочитає хтось хто має можливість вияснити прізвище водія і посприяти щоб йому це не зійшло з рук".

"Колись давно, ну років 20, мені в тролейбусі відняло кусок пальця, бо на дверях не було захисних резини. Я знепритомніла, мене висадили на зупинці, і тролейбус поїхав, був один свідок, но я не могла нічого довести, бо ніхто в паніці не запам'ятав номера тролейбуса, так що не слухайте це з рук, за такі речі потрібно наказувати".- Прокоментувала Галина Вербовська.

"Не потрібно через когось, звонити напряму, година відома, номер маршруту і тролейбуса є, найдуть, не хочу навіть уявити собі, що пережили діти..."- Написала Ганна Паращук.

"Заспокоювали дітей, бо вони були дуже налякані. Пару людей вийшли разом з дітьми щоб дочекатися батька".- Зазначила Уляна Басараба.

Також нагадуємо, що на Тернопільщині водій автобуса через порушення заплатить штраф у розмірі 17 000 гривень.

"Вийдуть на наступній зупинці": у Тернополі водій тролейбуса зачинив двері перед чоловіком, двоє дітей якого залишилось у салоні, фото-1
Тролейбус водій батько діти
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі