"Біда не вибирає час і місце, до якого ти готовий", - погорільці з Тернопільщини розповіла про перші години безжальної пожежі у їх будинку

Минулого тижня у Теребовлі трапилась пожежа у триповерховому будинку родини Лукачиків. Тоді на виклик спочатку вийхала одна пожежна машина, проте вогонь за 15 хвилин настільки сильно розповсюдився по двоповерховому будинку, що довелось задіяти ще одну. Майже дві години пожежники боролись з нищівним вогнем.

"Біда не вибирає час і місце, до якого ти готовий. Вона приходить раптово, без попередження. В цей момент ти не віриш. Може думаєш, що це сон, що це не з тобою чи твоєю сім’єю відбувається. Але розплющивши очі, ти бачиш – це жахлива реальність.

Вогонь – безжалісний та невмолимий злодій. Він забирає все, без вибору, без винятків. В момент пожежі ти стаєш безпорадним. Зі сльозами на очах мимоволі прощаєшся з тим, в що вкладали сили, кошти, душу і життя, з речами, що бережуть стільки тепла і спогадів. Але поруч з болем, страхом, розпачем, ти помічаєш жертовність і любов. Люди жертвують свій час, здоров’я і гроші аби допомогти. Це рідні, близькі, сусіди, вогнеборці, хороші знайомі та зовсім невідомі люди. Це якнайкраще показує, що чужої біди не буває і те, що лише з допомогою і підтримкою ми можемо бути сильними і пройти через будь-які випробування долі.

Такий вияв безкорисливої допомоги розпалює в душі безмежну любов і вдячність, яка, здається, може охопити весь світ, але не може поміститись на папері. 

Особливо вражає оперативність сусідів, які першими викликали пожежну службу, та, взявши відра з водою, кинулись рятувати від пожежі будинок. Ми висловлюємо найщирішу подяку вогнеборцям - Теребовлянському РВУДСНС України в Тернопільській області Теребовлянського та Микуленецького відділень за професіоналізм, оперативність та небайдужість. Ви рятуєте життя та майно, ризикуючи своїм здоров’ям. Ви сміливо йдете в охоплену полум’ям та димом будівлю та виходите переможцями і героями. Дякуючи вам, полум’я не зачепило кімнати першого поверху, і сім’я не спатиме під відкритим небом. Сусідам (ближнім і дальним) і тим, хто, залишивши свої справи, без сумніву кинулись допомагати, не думаючи про шкоду для свого здоров’я. Ви не залишились осторонь чужої біди, ви були з нами від початку і аж до кінця. Вас не лякали ні дим, ні вода, ні втома. Людям, які в такий важкий час пожертвували гроші. Надаючи допомогу, ви надаєте не просто матеріальні цінності, а даруєте віру та надію.

Щиро вдячні за ту допомогу, за дії та молитви, за слова підтримки, за кошти, за руку допомоги, за щирий вияв милосердя, жертовності та любові! Ми щиро б хотіли висловити подяку всім і кожному особисто, перерахувавши всіх поіменно, але це надзвичайно велика кількість людей. Нехай ваша доброта та щедрість повернеться до вас сторицею! Нехай Бог вам пошле міцного здоров’я, радості і щастя!", - пише у своєму дописі Тетяна Лукачик.

Читайте також: Те, що залишилось від дому у кіптяві та залите водою: небайдужих просять допомогти родині з Тернопільщини, у яких вчора горів будинок (ФОТО).

"Біда не вибирає час і місце, до якого ти готовий", - погорільці з Тернопільщини розповіла про перші години безжальної пожежі у їх будинку, фото-1
тернопіль теребовля пожежа
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі