На тернопільському залізничному вокзалі затримали порушників, які сідали на поїзд з мішками червонокнижної рослини (ФОТО)

 На залізничному вокзалі у Тернополі чоловік впіймав порушників, які хотіли сісти на поїзд з мішками червонокнижної черемші.

Як інформують "Тернополяни", чоловік спочатку зробив їм зауваження, а потім викликав поліцію та екоінспекцію.

Як розповів у "Фейсбуці" автор, йому стали погрожувати помстою та хотіли втекти. Однак, чоловік все ж дочекався правоохоронців та вказав на порушників.

"Отже, хочеться зробити такий випадок показовим, бо наш народ Червоній книзі не вірить. Червонокнижною флорою і фауною торгувати заборонено, ще й в таких об'ємах.

Спочатку, коли зробив їм зауваження щодо торгівлі червонокнижною черемшею, мені відповіли в гопуватій манері "Ну і шо. І шо з того!?".

Коли я заявив у 102 (5хв) та через 15 хв Поліція Тернопільської областіприбула, дані 4 особи заховались у вагони поїзду. Але тікати було нікуди, я запам'ятав їх лиця, вони попались)

Спочатку мені ці 4-ро пропонували іти ловити бабусь на ринку та олігархів. Потім плавно перейшли на погрози та вимагання моїх паспортних даних. Відправляли гуртом мене в АТО та розповідали, що в їх дітей немає сапожок. Погрожували знайти та помститись. Хай шукають)

Вони все ж мали намір сісти на львівську електричку з мішками, наївні)...Але ми з 2 поліцейськими не дозволили.

Мені їх шкода... Вибачився за те, що їм прийдеться пройти. Пояснив їм, та точуючим що це робиться зпдля природи, а не проти них особисто. Зрозуміли.

Екоінспекція прибувши на місце із нарядом поліції зазначила, що є ознаки кримінального злочину.... Оце надто жорстоко, на мою думку...Але навчити людей не виїжджати за рахунок природи потрібно.

Це у них уже повторна торгівля, можливо й багаторічна.

Ці 4 людей різко перейшли від погроз до розкаювання переді мною та прохань відпустити їх, просили чомусь саме мене. Але закон є закон.Держслужбовці взяли у мене письмове пояснення та сказали що далі самі розберуться, що свій обов'язок я виконав. Порадили через 2 дні дізнатись результат.

Екоінспекція порахує кожну травинку та дізнається де вирвали черемшу, куди везли. Поліція зробить усі необхідні процедури щодо осіб. Відбудеться суд, як сказали.

Через 2 дня подам дані від екоінспекції та слідства.

Отакий веселий-невеселий ранок вдався. Шкода людей, але колись це припиняти треба".

Нагадаємо, що за один екземпляр незаконно добутої рослини занесеної до Червоної книги України передбачена відповідна компенсація за її знищення, наприклад: черемша (цибуля ведмежа) – 62 грн, шафрани (крокуси), підсніжники від 49 до 62 грн, у залежності від виду, сон-трава – від 37 до 62 грн.

На тернопільському залізничному вокзалі затримали порушників, які сідали на поїзд з мішками червонокнижної рослини (ФОТО), фото-1 На тернопільському залізничному вокзалі затримали порушників, які сідали на поїзд з мішками червонокнижної рослини (ФОТО), фото-2
Черемша,Червона книга вокзал
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі