Тернопільські школярі збирали продукти для малозабезпечених людей

Учні Тернопільської ЗОШ №24 зібрали продукти і передали їх «Карітасу» для малозабезпечених людей. У благодійному фонді організовують проект «PRO-милосердня», завдяки якому малозабезпечені та одинокі краяни отримують безкоштовні смачні обіди.

Благодійний проект «PRO-милосердня» реалізовують у Тернополі близько місяця, – повідомив директор «Карітасу» о. Андрій Марчук. Завдяки цій ініціативи чимало одиноких людей забезпечені смачними обідами, пише зз.

«Вчителі та учні загальноосвітньої школи № 24, м. Тернопіль зібрали продукти харчування та передали їх в Карітас, і таким чином підтримали благодійний проект «PRO-МИЛОСЕРДЯ». Даний проект вже майже місяць реалізовується у благодійному фонді «Карітас», забезпечуючи смачними обідами, поки що, десять стареньких, хворих та самотніх людей, тих, які самотужки не виходять з помешкання. Щиро дякуємо вчителям та школярам за надану допомогу, підтримку і вашу небайдужість!».

Підтримати благодійний проект «PRO-МИЛОСЕРДЯ» можуть всі охочі. Охочим допомогти радять звертатися за тел. 068 949 29 29.

Тернопіль благодійність школярі
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі