"Підземний вікенд" можна здійснити на Тернопільщині

Мандрівку підземними лабіринтами Тернопільщини мають шанс здійснити туристи найближчими вихідними.

Про це повідомляє TeNews.

"Найближчий вікенд можна присвятити спелеомандрам та вирушити до Тернопільської області на дослідження підземного світу регіону. Наприклад, 6 квітня один із туроператорів пропонує спуститись до печери Млинки, яка має досить заплутані та екстремальні лабіринти. Для новачків вона може стати ще тим випробуванням, тому більше підходить для професіоналів. Печера розташована за декілька кілометрів від Чорткова з довжиною ходів до 40 кілометрів, яку так полюбляють екстремали. Південніше розташовані печери Оптимістична та Вертеба, кожна з яких має свої унікальні геологічні поклади різних порід. Однозначно буде не нудно, а для новачків ще й інтригуюче", - йдеться в повідомленні.

Також зазначається, що самостійно відвідувати печери – небезпечно, тому туристам варто звертатися до досвідчених провідників зі спелеоклубів.

Читайте також: Туристичний сезон у Чернівцях відкриють фестивалем

Крім того, фахівці радять скористатися готовими турами від туристичних операторів, які вже подбають про всі нюанси мандрівки, а ви будете лише насолоджуватися нею.

Найпростіше буде гуляти печерою Вертеба, в ній навіть є Музей трипільської культури, де можна полежати на справжній трипільській лежанці.

Інша локація - печера Оптимістична – найдовша у світі гіпсова печера (завдовжки 260 кілометрів), ходи якої ще не до кінця відкриті. Вона має до 15 районів, кожен із яких включає різні ходи, галереї та оригінальні геологічні зразки.

Цікаво також буде відвідати Озерну - печеру, що розташована за Вертебою на відстані близько 19 кілометрів. Її лабіринти у понад 130 кілометрів приваблюють геологічним різноманіттям.

Тернопільщина туризм печери
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі