• Головна
  • "Роботу виконували, а зарплатні так й не отримали!": на Тернопільщині конфлікт між найманими робітниками та автодором (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)
17:01, 5 квітня 2019 р.

"Роботу виконували, а зарплатні так й не отримали!": на Тернопільщині конфлікт між найманими робітниками та автодором (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

У редакцію сайту міста Тернополя 0352.ua мешканці Козівського району з проханням допомогти з'ясувати усі обставини.

За словами дочки Марії, її батько працював найманим сезонним працівником у товаристві з обмеженою відповідальністю "БМБУД". За умовами укладеного договору чоловік мав посипати автодорогу при ожеледиці, снігопаді та інших складних погодних умовах.

Дівчина зазначила, що на роботу йому потрібно було виходити з 5 години ранку та після 17 год вечора, а також і в інший час за потреби.  Батько своєчасно проводив усі роботи та виконував усі умови договору. 

Оплата за його працю мала бути надана від 10-го дня підписання акту прийому-передачі наданих послуг, та проводилась від Служби автомобільних доріг у Тернопільській області. Проте, грошей чоловік і досі не отримав. 

Він неодноразово звертався у місцеву філію автодору в  Козові й Бережанах. Там його направили в обласний апарат, але й там запевняли, що усі гроші вже перерахували і йому необхідно звертатись напряму у філію Бережанського райавтодору.

Проте на місці з'ясувалось - грошей наразі не має. Окрім пана Андрія у черзі на свої зароблені очікують ще 15 осіб. За словами дівчини деяким окремим дали малу частину, але не усім. Єдине, що порадили в райавтодорі - трішки зачекати, та у сім'ї сумніваються щодо цього.

У найближчий час за коментарями щодо цієї ситуації наш журналіст сайту міста Тернополя 0352.ua звернеться у відповідні структури.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#тернопіль. козова #бережани #автодор #дороги #посипання #оплата
Оголошення
live comments feed...