"Прості та старовинні рецепти": тернопільський священик Олексій Філюк веде власний кулінарний блог та відроджує рідне село (ВІДЕО)

Священик, який дбає не лише про духовне, але й про матеріальне: на благо громади відомий священик Олексій Філюк намагається відродити село на Тернопільщині. 

Разом із парафіянами він латає дорогу, влітку організовує "вуличний кінотеатр", а взимку - масові гуляння. А ще він - відомий "фуд-блогер".

"Нам потрібна проста картопля. Елементарна проста картопля",- пояснює Олексій Філюк один зі своїх рецептів. Отець каже, що його блог - це більше спілкування, ніж приготування.

"Придумую якісь свої страви". - Пояснює отець. -"Хотілося зробити грибні вушка, а вийшли якісь маргулі".

Олексій Філюк наставник відразу двох парафій: у селі Шушківці та Білозірці. Він намагається. Він намагається довести, що служителі церкви - прості люди. Свій кулінарний блог веде другий рік.

"Мені для трансляції потрібна табуретка. Я її встановлюю на столі у себе. Беру пачечку цукерків і підпираю телефон".

Попри свою молодість, отець - досвідчений кулінар: весільні короваї випікав ще десять років тому. Знає старовинні рецепти своєї матері.

Люди лайкають, підтримють, навчаються готувати за рецептами: одночасно трансляцію мож дивитися понад сотня користувачів. Загалом у нього понад 23 тисячі підписників.

Детальніше дивіться у відео "ICTV".

Олексій Філюк священик блогер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі