У Тернополі у багатоквартирному будинку постійно прориває каналізацію, затоплюючи підвальні приміщення благодійних організацій (ФОТО, ВІДЕО)

Про чергову "нечисту" пригоду розповіли у тернопільській громадській організації "НЕСКОРЕНІ ДУХОМ - особи з інвалідністю". Уже неодноразово підвальні приміщення цієї та ще декількох організацій по вул. 15 квітня 3 затоплювали нечистоти із несправного каналізаційного стоку. 

Так, черговий прорив стався вчора. За словами авторки допису пані Лесі, наслідки цього ЧП прибирають усі, навіть інваліди з паличками вимочують нечистоти. Неодноразові звернення до відповідних структур результату не приносять, тому люди почали поширювати відео та фото того, що зараз відбувається у їх коридорах. Таким чином бажають привернути  увагу до проблеми, та якнайскоріше її вирішити.

"Напередодні нам доставити продукти, і з неділі на понеділок черговий сюрприз - знову пливуть фекалії по коридорі та в кабінеті, де нещодавно завершили ремонт. 

Інваліди, які прийшли отримувати продукти, (незважаючи на свій стан), взялись допомагати вимочувати нечистоти, які все прибували і прибували. це просто жахіття!!! 

В даному підвальному приміщенні постійно відбуваються прориви каналізації , і нам доводиться це вигрібати вручну!

Була викликана аварійна служба, яка приїхала через 5 годин, а фекалії все прибували і прибували. 

В кабінеті, де поставлена на підлозі плитка - фекалії просочувались через шви , які ще не зафугували!

Ми неодноразово повідомляли відповідні служби та інстанції, телефонували, говорили, волали про допомогу, звертались письмово , в т.ч. і до заступника міського голови п.стемковського.

Ми просили: "провести разом із спеціалістами комунальної служби огляд підвального приміщення за адресою вул. 15 квітня , 3, м. тернопіль, та посприяти у вирішенні питання щодо усунення причини постійних каналізаційних аварій в підвальному приміщенні, де знаходяться офіси громадських та благодійних організацій , тов «максима-а», а також - посприяти в організації продування каналізаційних труб як тимчасовий аварійний захід."

Але до сьогодні- жодної реакції!

За інформацією, зранку сьогодні відвідав підвальне приміщення начальник управління обліку та контролю за використанням комунального майна

- Нарешті пан Мединський в.в. побачив своїми очима та відчув , що означає "топить підвали", коли пройшовся по фекаліях.

скільки ще потрібно подібних "затоплень", щоб влада відреагувала на наші прохання про допомогу?!, - написала жінка у дописі.

У Тернополі у багатоквартирному будинку постійно прориває каналізацію, затоплюючи підвальні приміщення благодійних організацій (ФОТО, ВІДЕО), фото-1 У Тернополі у багатоквартирному будинку постійно прориває каналізацію, затоплюючи підвальні приміщення благодійних організацій (ФОТО, ВІДЕО), фото-2 У Тернополі у багатоквартирному будинку постійно прориває каналізацію, затоплюючи підвальні приміщення благодійних організацій (ФОТО, ВІДЕО), фото-3 У Тернополі у багатоквартирному будинку постійно прориває каналізацію, затоплюючи підвальні приміщення благодійних організацій (ФОТО, ВІДЕО), фото-4 У Тернополі у багатоквартирному будинку постійно прориває каналізацію, затоплюючи підвальні приміщення благодійних організацій (ФОТО, ВІДЕО), фото-5 У Тернополі у багатоквартирному будинку постійно прориває каналізацію, затоплюючи підвальні приміщення благодійних організацій (ФОТО, ВІДЕО), фото-6 У Тернополі у багатоквартирному будинку постійно прориває каналізацію, затоплюючи підвальні приміщення благодійних організацій (ФОТО, ВІДЕО), фото-7 У Тернополі у багатоквартирному будинку постійно прориває каналізацію, затоплюючи підвальні приміщення благодійних організацій (ФОТО, ВІДЕО), фото-8 У Тернополі у багатоквартирному будинку постійно прориває каналізацію, затоплюючи підвальні приміщення благодійних організацій (ФОТО, ВІДЕО), фото-9 У Тернополі у багатоквартирному будинку постійно прориває каналізацію, затоплюючи підвальні приміщення благодійних організацій (ФОТО, ВІДЕО), фото-10 У Тернополі у багатоквартирному будинку постійно прориває каналізацію, затоплюючи підвальні приміщення благодійних організацій (ФОТО, ВІДЕО), фото-11 У Тернополі у багатоквартирному будинку постійно прориває каналізацію, затоплюючи підвальні приміщення благодійних організацій (ФОТО, ВІДЕО), фото-12 У Тернополі у багатоквартирному будинку постійно прориває каналізацію, затоплюючи підвальні приміщення благодійних організацій (ФОТО, ВІДЕО), фото-13
тернопіль каналізація прорив нечистоти
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі