• Головна
  • В "Українському Єрусалимі" на Тернопільщині відтворили стації Ісуса Христа (ВІДЕО)
21:01, 26 квітня 2019 р.

В "Українському Єрусалимі" на Тернопільщині відтворили стації Ісуса Христа (ВІДЕО)

Масштабна хресна дорога відбулась у Зарваниці. Подивитись на театралізоване дійство приїхали люди не тільки з Тернопільщини, але з цілої України. Дорогою священнослужителі читали духовні розважання, роздумуючи над кожною стацією Ісуса Христа. Співали страсні пісні та разом молилися за Україну. Передає Т1 Новини.

Сотні людей приїхали у Зарваницю подивитись на театралізовану хресну дорогу. Під час проходження стацій віряни мали можливість в молитві роздумувати над страстями Господа Ісуса Христа.  Головну роль у дійстві виконав семінарист Володимир Конопопський. Хлопець на собі відчув той шлях, який пройшов Ісус Христос до розп'яття. Каже, готувався до цієї ролі не один тиждень.  

Володимир розповідає, семінаристам заборонено носити бороду, тому під час підготовки до ролі Ісуса, Володимир спеціально відрощував бороду. Аби під час хресної дороги якомога точніше відтворити образ сина Божого. Спеціально заради цього хлопцеві дали на  благословення.

Серед акторів і семінарист Назарій Кацан. Він зіграв Симона Киринейського, який допоміг нести хрест Ісусові на хресній дорозі. 

Загалом театралізована хресна дорога у Зарваниці триває близько 2 годин. Кожна із чотирнадцяти стацій – це одностінна каплиця на якій відображено певний фрагмент хресного ходу Спасителя на Голгофу. Завершується Хресна дорога символічним Гробом Господнім. Подивитись на дійство сюди приїжджають віряни з різних куточків країни. 

Священнослужителі кажуть, мета театралізованої Хресної Дороги - усвідомити, що Христос помер за кожного з нас – це, власне, і є свідченням великої Божої любові до земної людини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#тернопіль #зарваниця #хресна #хода
ТОП новини
"Потужна гроза насувається на ці області, такого не чекали навіть синоптики": куди суне мороз у -10 градусів, снігопад і дощ?
"Могутня гроза суне прямо в ці області, ніхто в Україні не чекав такої негоди": де буде мороз у -9 градусів, снігопад та дощ?
"Цих 100 000 чоловіків чекають у ТЦК прямо з 18 травня, названо ознаки потенційних мобілізованих": повістки і відстрочки
"Ці чоловіки масово втратять відстрочки через кілька днів, мобілізація людей з інвалідністю": ТЦК, повістки і бронювання
Оголошення
live comments feed...