• Головна
  • Поліція на Тернопільщині охоронятиме храми, щоб віряни не побилися
14:03, 27 квітня 2019 р.

Поліція на Тернопільщині охоронятиме храми, щоб віряни не побилися

На Великдень на Тернопіллі церкви, які ділять між собою релігійні громади, будуть перебувати під охороною правоохоронців. Поліцейські чергуватимуть поблизу храмів і в населених пунктах задля недопущення можливих конфліктних ситуацій між вірянами.

Особливу увагу буде приділено тим релігійним громадам, які проводитимуть почергові богослужіння. Їх на Тернопільщині 26. Стільки ж населених пунктів, які протягом 2019 року виявили бажання перейти до ПЦУ.

— Загалом в області у ніч з 27 на 28 квітня відбудуться релігійні богослужіння в 1534 культових спорудах у 1056 населених пунктах Тернопілля. Участь у них візьмуть понад 500 тис. вірян. При цьому охоронятимуть безпеку під час святкування Великодніх свят 1112 співробітників поліції та 25 військовослужбовців Нацгвардії, — інформують Тернополян в ГУНП у Тернопільській області.

Правоохоронці закликають краян проявити взаємну терпимість та не порушувати законодавство, що тягне за собою відповідальність.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #храми #віряни #поліція
Останні новини
ТОП новини
Тотальне посилення мобілізації з 1 січня станеться, ТЦК піде з рейдами по чоловіків у цих 7 місць: мобілізація, повістки, ЗСУ
"ТЦК готують мобілізацію пенсіонерів, сотні тисяч літніх чоловіків із цими 3-ма професіями у списках": повістки, мобілізація
"Похолодання накриє регіон на цілий тиждень, рине снігопад": синоптики сказали, де чекати на мороз у -18 градусів (ВІДЕО)
Графік відключень струму на Тернопільщині на середу, 10 грудня
Оголошення