![](https://s.0352.ua/section/logo/upload/pers/32/logo.png?20240727)
18:34, 6 травня 2019 р.
Священик на Тернопільщині поділився із півсотнею жінок секретом щасливих стосунків в сім'ї (ВІДЕО)
“Мудра жінка – успішний чоловік!”- на Тернопільщині провели тренінг для жінок-християнок. Мета заходу укріпити відносини в шлюбі та показати, що жінка відіграє ключову роль у щасливому сімейному житті. Організував тренінг отець Василь Германюк, священик УГКЦ Скали-Подільської. Показує Т1.
Тренінг для жінок-християнок у Скалі-Подільській "Мудра жінка – успішний чоловік!" відвідало з півсотні учасниць. Жінки різного віку дізнались багато нового та готові використовувати всі поради задля щасливих стосунків у своїх сім’ях.
Впродовж годинного тренінгу жінки дізнались, як говорити з чоловіком, щоб бути почутою, про етику особистого простору, про покликання жіноцтва згідно вчення Біблії. До участі у заході запросили психолога з іншого міста Ірину Микитюк. Організатори зізнаються, прагнуть, щоб знання побудови міцної сім’ї отримали не лише мешканці великих міст, а й маленьких селищ.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
12:01, 18 липня
18:55, 18 липня
16:50, 16 липня
16:50, 16 липня
10:48, 23 липня
live comments feed...