13:02, 9 травня 2019 р.
Упродовж трьох днів у Тернополі рахували безпритульних собак (відео)
Підрахунок безпритульних собак провели у Тернополі. Не зважаючи на місцями рясний дощ, у нашому місті знайшлись небайдужі люди, які згодились стати волонтерами проекту. Вони рахували тварин упродовж трьох днів.
Організатори кажуть: справа важлива та потрібна. Адже ефективне вирішення проблеми регуляції чисельності собак, а також опіки над ними, має починатись із їх підрахунку. Деталі у сюжеті тв4
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
12:01, 18 липня
12:04, 16 липня
82
12:12, 16 липня
15
live comments feed...