
11:07, 21 травня 2019 р.
У Тернополі вкрали велосипед вартістю 43000 гривень
З настанням літньої пори активізувалися й зловмисники, які об’єктом своїх посягань обирають саме двоколісний транспорт. Громадяни, нехтуючи елементарними правилами безпеки, втрачають своє майно.
Як повідомляє "Галас", потерпілий мешканець Тернополя повідомив, що припаркував свій дороговартісний велобайк в під’їзду багатоповерхівки, а вранці виявив його відсутність. Про зниклий транспорт тернополянин одразу повідомив працівників поліції, які й розшукали майно краянина у нового власника.
Молодик розповів, що придбав новенький велосипед, який заявник оцінив майже в 43 000 гривень за 2 500 гривень. Викрадене правоохоронці повернули тернополянину.
Наразі проводяться оперативно-розшукові заходи, аби розшукати особу причетну до злочину. Відомості про події внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань відповідно до частини 1 статті 185 ККУ, повідомляють у поліції.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
12:01, 10 червня
09:21, 16 червня
17
13:13, Вчора
63
11:30, Вчора
31
live comments feed...
Коментарі