![](https://s.0352.ua/section/logo/upload/pers/32/logo.png?20240727)
11:10, 27 травня 2019 р.
Працювати на профілактику захворювань, а не на усунення їх наслідків, - Степан Барна (відео)
В межах стратегії реалізації проекту сільської медицини в області планується будівництво 19 сільських амбулаторій.
Одна із них – в селі Зозулинці Заліщицького району. Це амбулаторія, яка розрахована не тільки на лікувальні приміщення, а є також приміщення для проживання сімейного лікаря.
«Для нас важливо в рамках цієї стратегії, – наголошує голова ТОДА Степан Барна, – підвищити рівень надання медичних послуг первинного рівня. Маємо працювати на профілактику захворювань, а не на усунення їх наслідків. Це дасть можливість зекономити кошти і зробити область здоровішою».
До речі, старе приміщення, яке сьогодні використовується як амбулаторія, планують переоблаштувати під готель, що дасть змогу розвивати туризм на Дністрі.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
12:01, 18 липня
16:26, Вчора
28
11:18, 18 липня
12:13, 16 липня
64
live comments feed...