• Головна
  • На Тернопільщині реалізовують проект із трансформації інтернатних закладів (ВІДЕО)
18:30, 31 травня 2019 р.

На Тернопільщині реалізовують проект із трансформації інтернатних закладів (ВІДЕО)

Проект із трансформації інтернатних закладів реалізовують на Тернопільщині. Зокрема, головна його ідея – зменшити кількість дітей, які туди надходять. Показує ТВ-4.

Натомість маленьких мешканців області, які перебувають у складних життєвих обставинах, пропонують виховувати у патронатних родинах. Поділитися своїм досвідом до нашого міста приїхала патронатна вихователька із Києва Наталія Базильчук. Чому дитині краще у сім’ї, ніж у стінах інтернату, розповіла і нашій знімальній групі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#тернопіль #інтернат
Останні новини
ТОП новини
"Мобілізація у вересні сягне нових масштабів, ТЦК іде шукати осіб із цими 3-ма професіями": повістки накриють навіть літніх
"Мобілізація посилюється новим законом, студенти масово втратять відстрочку і потраплять у ТЦК": кого мобілізують зразу?
"Мороз і шалений снігопад ввірвуться в цей регіон України, злива та дощ вперіщать незабаром": куде пре похолодання?
"ТЦК позбавить цих людей бронювання і вручить бойові повістки, осіння мобілізація посилюється": кого призвуть першими?
Оголошення