• Головна
  • Вражаюча історія тернополянки, яку не зламали життєві обставини (ВІДЕО)
17:30, 3 червня 2019 р.

Вражаюча історія тернополянки, яку не зламали життєві обставини (ВІДЕО)

Історія незламної жінки - самотньої матусі, яка виховує трьох дітей. Її синочку поставили діагноз "спектр аутизму". Жінка попри всі труднощі мріє про єдине - щоб хлопчик заговорив. Як Тетяна долає всі випробування? Як їй вдалося не зламатися. І як змінилося її життя після участі в соціальному проекті "Небайдужі" дивіться далі у сюжеті Т1 Новини.

Тетяна Бейчук – приклад мужності для багатьох. Дві доньки і наймолодший син – усе її багатство. Жінка сама виховує дітей. Але це не всі труднощі, які спіткали її у житті. Наймолодшому сину Сергію ставлять діагноз – аутизм. Тетяна стала учасницею соціального реаліті на телеканалі Тернопіль1. Героїня каже, програма кардинально змінила її життя. 

"Після телепередачі "Небайдужі" наше життя дуже змінилося. До нас дуже почали дзвонити, писати. Мене розшукала давня знайома і допомогла малому з навчанням", каже Тетяна Бейчук.

Про те, що з дитиною щось не так, Тетяна почала розуміти, коли хлопчику виповнилося два роки. Він боявся сідати в громадський транспорт, комплексував, не вмів чекати та найголовніше хлопчик ще й досі не говорить. Саме тоді Тетяна звернулася до спеціалістів. Сергійкові поставили діагноз – "спектр аутизму". Наразі Тетяна радіє кожному досягненню Сергійка. Найбільша мрія жінки – щоб хлопчик заговорив. 

Попереду на Тетяну чекає ще одне випробування. Разом з сином вони їдуть до Києва на обстеження, щоб таки остаточно встановити діагноз Сергійку. Таня - єдина годувальниця в сім"ї, тому з грошима скрутно. Якщо є тернополяни, які хочуть допомогти родині Бейчук. 

Номер картки: 5167910003808266 (Бейчук Тетяна Юріївна)

#тернопіль #допомога #аутизм

Коментарі

Оголошення
live comments feed...