
17:10, 5 червня 2019 р.
Призначено Генерального директора об’єднаної компанії CFG/«МРІЯ»

Генеральним директором об’єднаного бізнесу CFG/«МРІЯ» призначений Георг фон Нолкен, який раніше обіймав посаду операційного директора компанії.
40-річний Георг фон Нолкен має 17-річний досвід управління великими сільськогосподарськими компаніями в Центральній і Східній Європі.
Георг спеціалізується на агрономії, сільськогосподарській економіці, придбанні, реструктуризації та управлінні сільськогосподарськими підприємствами.
Для довідки: в серпні 2018 «МРІЯ Агрохолдинг» успішно завершив реструктуризацію свого боргу. А вже в листопаді компанія уклала угоду з міжнародним інвестором SALIC UK про продаж своїх активів. Сьогодні «МРІЯ» продовжує операційну діяльність в Україні спільно з дочірньою компанією свого нового інвестора – Continental Farmers Group (CFG).
Земельний банк в обробітку об’єднаної компанії CFG/«МРІЯ» становить 195 тис. га в Західній Україні

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
19:14
Вчора
ТОП новини
Оголошення
13:14, 30 березня
22:41, 4 квітня
12:22, 6 квітня
10:57, Вчора