• Головна
  • Іван Чайківський: "Бізнес працює без прокладок; візьмемо цей досвід в політику"
09:32, 7 червня 2019 р.

Іван Чайківський: "Бізнес працює без прокладок; візьмемо цей досвід в політику"

Днями, засновник компанії «Агропродсервіс» Іван Чайківський зустрівся з колективами підприємств, що входять в групу компанії «Агропродсервіс». Про це він повідомив на своїй фейсбук-сторінці.

Прості робітники ставили питання, на які важко відповісти. Наприклад: як зробити так, щоб до думки людей дослуховувалася влада? Відповідь на запитання засновник та працівники знайшли разом: самі готові стати тою владою. Своїм прикладом вони можуть показати, як можна управляти підприємством, громадою, країною.

«Люди хочуть брати участь в управлінні громадами і державою. Вони самі хочуть визначати, як жити далі, що треба робити в них в селі чи в місті, - зазначив під час зустрічі Іван Чайківський. - І це нормально. Бо саме люди наповнюють бюджет, який потім розподіляють чиновники на свій розсуд. Чи хочуть цього люди? Більшість - ні. Вони хочуть бачити захисника їхніх інтересів, такого, який творить, будує, а не чиновника, який тільки за їхні гроші перерізає стрічки».

На зустрічі Іван Чайківський наголосив, що з влади треба вигнати посередників. Їх всіх не можна більше допускати до влади – просте рішення простих людей.

«Розподіляти бюджетні кошти та визначати напрямки робіт мають ті, хто наповнює бюджет. Бізнес та люди», - зазначив засновник компанії «Агропродсервіс» Іван Чайківський.

Зачепили на зустрічі і питання політики, де Іван Чайківський запевнив, що досвід не головне, а головне – бажання. Він пригадав, як 20 років тому всі його агрономічні знання обмежувалися тим, що бачив як бабця працювала на городі. Але зараз він має одне з найкращих агропідприємств області.

«Я вірю, що і Зеленський, якого українці обрали президентом, не маючи політичного досвіду, має велике бажання змінити систему та повернути її лицем до українця», - додає Іван Чайківський.

Іван Чайківський: "Бізнес працює без прокладок; візьмемо цей досвід в політику", фото-1

До слова, як відомо, позачергові вибори призначені на 21 липня, а Іван Чайківський розглядається як найбільш імовірний кандидат на окрузі номер 165. Такі зустрічі з колективами можуть стати першими передвиборчими кроками Івана Чайківського на шляху до обрання депутатом Парламенту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Чайківський #Агропродсервіс #вибори #зустріч
Останні новини
Оголошення
live comments feed...