• Головна
  • Тернополяни можуть стати спостерігачами на виборах
14:29, 13 червня 2019 р.

Тернополяни можуть стати спостерігачами на виборах

Жителі Тернопільщини можуть зголошуватися стати спостерігачами на виборчих дільницях 21 липня 2019 року.

Оголосили набір громадських спостерігачів на сайті ОПОРИ, де потрібно заповнити спеціальну онлайн форму.Прийматимуть заявки від охочих до 10 липня.

Проте, для подачі варто знати, які вимоги та завдання ставлять перед короткотерміновими спостерігачами. Окрім того офіційними спостерігачами не можуть бути: посадові особи органів виконавчої влади та суду, представники правоохоронних органів, органів місцевого самоврядування, військовослужбовці (особи, які проходять альтернативну службу).

Серед вимог до кандидатів є повноліття, політична незаангажованість та безпартійність, досвід у спостереженні за виборами та бажане проживання у місці спостереження. Завданнями для них буде: спостереження за ходом виборів (наявність чи відсутність випадків ігнорування (порушення) процедур і правил проведення волевиявлення), підрахунок голосів та встановлення результатів; оперативна фіксація та повідомлення про порушення, які можуть зафіксувати на тій чи іншій дільниці; отримання протоколу засідання дільничної виборчої комісії по завершенню засідання із підрахунком голосів.

Контент виготовлено у співпраці з Тернопільським прес-клубом за підтримки «Медійної програми в Україні», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews

#Тернопільщина #вибори #спостерігач

Коментарі

Оголошення
live comments feed...