• Головна
  • Тернопільська водойма спінилася і набула мутного темно-зеленого відтінку
09:04, 16 червня 2019 р.

Тернопільська водойма спінилася і набула мутного темно-зеленого відтінку

Зранку, 15 червня «перлину» Файного міста – Тернопільський став важко було впізнати – озеро набуло зеленого кольору.

Подібно до нещодавнього випадку із морем біля Одеси, тернопільська водойма спінилася і набула мутного темно-зеленого відтінку, пишуть Терноляни

Як повідомив активний тернополянин, журналіст Ігор Музика, така неприродного кольору вода свідчить про отруєння озера та є небезпечною для здоров’я містян.

— Припускаю, що одне з підприємств Тебрнополя у виробництві почало застосовувати нову технологію з використанням гранул, що потребують утилізації. Та відхідну сировину завод просто злив до озера через підземну трубу. Ще вчора вода у ставі була чистою і там купалися люди, а вже сьогодні - наче мутна зеленка. Можна зробити висновок, що небезпечний скид зробили вночі. Не пам’ятаю, щоби за останні роки на тернопільському озері були настільки небезпечні зливи, — наголосив небайдужий тернополянин.

Ігор Музика додав, що викликав поліцію, написав заяву щодо неприємної ситуації з водоймою, а також звертався до одного з депутатів Верховної Ради України. Тернополянин зазначив, що до озера мають невдовзі прибути екологи, які відберуть проби води для дослідження.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #озеро
Оголошення
live comments feed...