• Головна
  • Тернополянам розповіли, чим особливий другий день Трійці (ВІДЕО)
12:01, 17 червня 2019 р.

Тернополянам розповіли, чим особливий другий день Трійці (ВІДЕО)

Сьогодні християни святкують день Святого Духа, 2-ий день П'ятидесятниці. За переказами, саме у цей день 12-ом апостолам відкрилась уся повнота Святої Трійці і вони побачили три постаті Бога: Отця, Сина і Святого Духа. Повідомляє Т1 Новини.

У понеділок після П’ятидесятниці відзначають свято Святого Духа. Це пов’язано з традицією Східної Церкви наступного дня після великого свята віддавати честь тим особам, що виконували головну роль у цьому святі. У день П’ятдесятниці святкують саму подію зіслання Святого Духа на апостолів, а в понеділок віддають особливу честь Святому Духові, як третій Божій Особі. 

- Всі ті події, які передували Зісланню, вони також були моментами, коли Дух Святий був присутній в історії, - сотрудник храму Успення Пресвятої Богородиці Тернополя отець Дмитро. - Бо це через Духа Святого Бог промовляв у пророках, через Духа Святого воплотився Божий Син, через Духа Святого відбувалася його проповідь у світі і Дух Святий присутній у всьому, що чинить Свята Тройця Отець через Сина у Святому Дусі.

Дари Святого Духа великі і щедрі, каже отець Дмитро. Про них святий апостол Павло писав так: "Плід Духа - любов, радість, мир, довготерпіння, лагідність, доброта, вірність, тихість і стриманість».

- У свята я бажаю пам'ятати, що наша віра походить не з обов'язку, - каже отець Дмитро. - Часом люди ідуть до церкви, бо треба, часом бояться що Бог покарає як не прийду або часом люди хочуть от я прийду і Бог мене благословить.  Бог наш Отець, а ми є брати і сестри і коли ми дійсно віримо, що Бог є наш Отець, то ми з цієї нагоди будемо хотіти зібратися разом з любові до своїх ближніх і з любові до свого Отця. І в цій любові ми збираємося у храмі, щоб святкувати ту подію, ту нагоду, яка нас зібрала. я бажаю керуватися у бажані любов'ю до Бога і вірою, а не страхом чи користю.

Сьогодні в українців -  офіційний вихідний, бо Трійця вважається і національним святом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#тернопіль #трійщя #свято #вихідний
Останні новини
Оголошення
live comments feed...