• Головна
  • "Масова бійка у маршрутці": у сусідній області п'яний чоловік із жінкою та дітьми не пускав пасажирів до салону (ВІДЕО)
18:01, 18 червня 2019 р.

"Масова бійка у маршрутці": у сусідній області п'яний чоловік із жінкою та дітьми не пускав пасажирів до салону (ВІДЕО)

У Рівненській області сталася масова бійка у маршрутці "Рівне - Березне": причиною стало те, що п'яний чоловік з жінкою та дітьми не пускав пасажирів в маршрутку, аргументуючи це переповненістю маршрутки людьми.

Інформацію про інцидент поширили на сторінці спільноти в мережі Фейсбук, опублікувавши там відео, на якому зафіксована частина подій.

На відеозаписі можна добре роздивитися, що люди розлючені до краю: конфлікт загострився настільки, що пасажири та пасажирки кидаються одне на одного, не звертаючи жодної уваги на можливих свідків.

"Найбільший жах, що це все на очах у дітей".- Прокоментувала Ірина Тирак-Конончук.

"На мою думку, вина шофера теж присутня. Я з ним часто їздила, на жаль... Він завжди бере п’яних і от що з цього вийшло. А коли одна бабуся хотіла під’їхати з Соснового (центру) до мосту, то скільки було крику й образ, я не витримала й заступилася за нещасну, то й мені перепало на горіхи.

Так що маємо те що маємо... тільки разом та спільними зусиллями ми можемо щось змінити... Наприклад, маршрут Рівне - Соснове, їздить шофер, який п’яних ніколи не бере - респект йому, великий молодець.

Чому інші мають терпіти???Нюхати перегар, слухати матюки і т.д.?"- Зазначила Тетяна Максимчук.

Обставини та подальші наслідки інциденту з'ясовуються.

#П'яний #чоловік #бійка #маршрутка

Коментарі

Оголошення
live comments feed...